Horoskop pre 26.04.2017

Vodnár (21.1. - 18.2.)

V práci Vás čakajú menšie komplikácie. Niekto Vás chce oklamať alebo iným spôsobom uškodiť. Nerobte unáhlené a zbrklé rozhodnutie. Večer sa s rodinou porozprávate o najbližších plánoch do budúcna.

Ryby (19.2. - 20.3.)

V práci máte veľmi priaznivé obdobie. Nadriadení sú spokojní s Vašimi výsledkami. Nebojte sa dať najavo svoje city. Nemáte sa čoho obávať.

Baran (21.3. - 19.4.)

Vaše návrhy budú prijaté s nadšením. Zisk Vám neprinesie len práca, ale máte šancu si výhodne zainvestovať. Rodinnú pohodu Vám naruší staršia žena nevhodnými poznámkami. Neoponujte jej.

Býk (20.4. - 20.5.)

Dnešný deň bude síce náročný, ale nie nezvládnuteľný. Nepočúvajte citové výlevy Vašej kolegyne. Dosiahnete cieľ v štúdiu a vďaka tomu sa posuniete vpred. Vyrozprávajte sa svojim blízkym o Vašich trápeniach. Uľaví sa Vám.

Blíženci (21.5. - 21.6.)

V práci Vás čaká rokovanie a následne podpísanie dôležitých dokumentov. Nestresujte sa, všetko dopadne výborne. Pripravte sa, že Vás nadriadení vyšlú na pracovnú cestu. Nebráňte sa jej, aj partner Vás v tom podporí.

Rak (22.6. - 22.7.)

V práci nezabudnite na správnu komunikáciu, lebo Vaše slová si môže niekto z kolegov zle vysvetliť a následne sa urazí. Partnerovi jeho kritiku na Vašu adresu nevracajte, ale v pokoji mu povedzte, čo od neho očakávate.

Lev (23.7. - 22.8.)

Vaše výborné myšlienkové pochody Vám prinesú úspech v práci. Ak budete podpisovať zmluvy týkajúce sa investícií, tak si ich riadne preštudujte. Ak nie ste si istá, požiadajte o pomoc skúsenejšieho kolegu.

Panna (23.8. - 22.9.)

Dnes úspešne ukončíte rozrobené projekty. Nehrňte sa hneď do nových. Doprajte si dostatok času a oddychu. Začnite sa zdravšie stravovať. Prospeje to aj rodine.

Váhy (23.9. - 23.10.)

V práci ide všetko ako po masle, len Vy máte stále pochybnosti. Zbytočne sa sústredíte na nepodstatné veci a robíte si tým prekážky sama sebe. Na poobedie si zorganizujte stretnutie s priateľmi. Zdvihne Vám to náladu.

Škorpión (24.10. - 22.11.)

Dnes máte pred sebou náročný pracovný deň. Riešte len úlohy a nevšímajte si čudné správanie sa Vašich kolegov. Zbytočne by ste tak strácali svoj drahocenný čas. Užívajte si pohodu, ktorú máte v rodine.

Strelec (23.11. - 21.12.)

V práci máte stereotyp. Náladovosť Vás len zaťažuje. Pokúste sa vytvoriť vnútornú rovnováhu. Pomôže Vám k tomu šport a zároveň tým posilňujete aj svoju trpezlivosť.

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Práca Vás baví a napĺňa Vás to radosťou. Nenechajte si pokaziť náladu tým, že sa necháte vtiahnuť do sporu, ktorý vyvolala Vaša kamarátka. Radšej sa zamerajte na pozitívne naladených ľudí.