Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pár, dvaja
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
GettyImages
15. marca 2019 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

10 spôsobov, ako dostať muža do vážneho vzťahu

Nedarí sa vám žiadny vzťah udržať dlhšie ako mesiac alebo túžite po vydaji? Vyskúšajte nasledujúce stratégie.

Ako dostať muža presne tam, kde chcete?

Predovšetkým opatrne, lebo silnejšie pohlavie je veľmi plaché. Zvoľte týchto desať stratégií.

Na začiatku netrvajte na tom, aby ste sa stretávali každý deň. Má vás navštevovať denne, potom začne chodiť čoraz neskoršie a čas strávený s vami bude skracovať. Ak zakaždým dostane to, čo chce, nebude mať potrebu sa snažiť. Načo aj? Nakoniec odíde, keď ho omrzíte.

Muži sú potvory súťaživé. Predbiehajú sa snáď vo všetkom. Kto má lepšie auto, kto je väčší geroj. Platí to aj vo vzťahu k ženám. Súťažia, ktorý z nich sa skôr dostane do jej nohavičiek. Ak narazia na ženu, ktorá sa len tak nedá, získa si ich rešpekt. Zato žena, ochotne súhlasiaca s nimi vo všetkom, ich rýchlo začne nudiť.

Neprenasledujte ho, nekontrolujte ani nevyvolávajte. Ani ho nehľadajte na miestach, kde by sa mal zdržovať. No ak sa chcete stať spoľahlivou (t.j. nudnou) istotou, len mu zakaždým pokojne hláste, kde vás nájde.

Dajte mu pocítiť, že ho nikto nenúti, aby s vami bol. Keď sa mu niečo nepáči, nech si ide! Chlapi totiž neznášajú pocit, že ich pri sebe držíte nasilu. Stratili by tak svoju drahocennú slobodu.

Ako náhle vás partner dokáže charakterizovať jednou vetou, je to príznak blížiacej sa nudy.

Veľký význam má dôvera. Keď žena všetko donekonečna nerozoberá a spätne nerieši každú maličkosť, hneď sa sa chlapovi lepšie dýcha.

Nevyčítajte mužovi, že vám málo volá alebo že vám ešte nepovedal „milujem ťa“. Najväčším darom vo vzťahu je nevypočítateľnosť. Muž by vás nikdy nemal mať prečítanú. Hneď ako zistí, že ste „hra s nemennými pravidlami“, stratíte preňho lesk. Začne sa obzerať po žene, v ktorej nedokáže čítať ako v otvorenej knihe a nevie ani predvídať jej konanie.

Trvajte na svojom názore. Muž si tak uvedomí, že so sebou nenecháte manipulovať a začne si vás vážiť. Zato ženy, na ktoré platí „kam vietor, tam plášť“ si chlapa dlho neudrží.

Pôsobte dojmom, že nie ste vzťahu oddaná na sto percent. Neponúkajte sa mu ako na tanieri. Muž potrebuje byť v napätí a stále tápať v tom, na čom vlastne u vás je. Podobne to funguje i pri pozeraní kriminálky. Ak hneď na začiatku viete, kto je vrah, film vás už tak nebaví.

Nehovorte pred chlapom o manželstve. Dokonca ani o ňom nevtipkujte. Ak to na nich vytasíte hneď na prvom rande, väčšina zaručene utečie. Druhá možnosť. Nasľubuje vám všetko, čo potrebujete počuť, len aby mal pre ten večer aspoň sex.

K téme

Čo muži hovoria VS, čo si naozaj myslia Dvaja jedináčikovia vo vzťahu: Tragédia?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.