Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Young couple hugging on beach
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
5. júla 2018 LifestyleSex a vzťahy od Milota MezeiováSITA Diskusia()

18 vecí, ktoré nikdy nerobte na začiatku vzťahu

Ak je vaša známosť ešte v plienkach a vy túžite po vážnom vzťahu, zabudnite na toto správanie, ktoré bežne robí väčšina z nás.

Väčšina mužov sa vyhýba záväzkom, preto, ak ho chcete mať tam, kde chcete (teda vo vážnom vzťahu), zvoľte následujúcu taktiku.

– na začiatku sa nebavte o žiadnych vážnych veciach. Nepoužívajte odborné termíny, ktoré ste si prepožičali zo psychológie ako napríklad vnútorné dieťa, nespracovaný konflikt, komunikačné bariéry a podobne.

– ak vás aj zaujíma astrológia, v žiadnom prípade sa ho nepýtajte, v akom znamení sa narodil. A už vôbec nezačnite rozoberať, že si môžete rozumieť len s tým alebo oným znamením.

– nenechajte sa unášať predstavami, kým ste boli v minulom živote, či kým budete v tom ďalšom. Takéto témy medzi prvé rozhovory s partnerom nepatria.

– na prvom rande sa nepúšťajte do siahodlhého, ani veľmi krátkeho rozprávania o tom, čo ste si museli v detstve pretrpieť a aké následky to na vás zanechalo.

– na začiatku žiadne randenie každý deň. Dvakrát v týždni bohate stačí.

– pred prvou schôdzkou sa cez telefón nevybavujte dlho. Buďte vtipná, dajte však  najavo, že ste elegantná dáma. Dohodnite si s ním miesto a čas, prípadne i náplň schôdzky.

– nesťažujte sa a ani sa neurážajte, keď nevolá podľa vašich predstáv. Je to preto, aby si nemyslel, že sedíte doma a zúfalo čakáte iba na jeho telefón. Buďte preň stále výzvou.

– ak vás zoberie do nejakej luxusnej reštaurácie, nech vás ani nenapadne objednať si nejakú malú porciu šalátiku. Nestarajte sa o dobrý dojem a buďte sama sebou. Dajte si, na čo máte chuť. Užívajte si život!

– ak vám neskoro v noci zavolá, či by ste k nemu neprišla, lebo sa práve vrátil z párty, na ktorej bol s kamarátmi, zamknite radšej dvere a zahoďte pre istotu kľúč, aby ste sa nedostali von. V žiadnom prípade nikam nechoďte.

– nezačínajte si s nikým, u koho sa prejavuje závislosť akéhokoľvek druhu. Zbytočne sa nebalamuťte nádejou, že práve vy ho zmeníte. To určite nie.

– neobchádzajte jeho dom dokola, aby ste si overili, či je skutočne doma. To je predsa pod vašu úroveň.

– ak ide niekam s kamarátmi, nikdy nechoďte s ním. Nie je predsa malý chlapec. Bez dozoru sa obíde, nebojte sa.

– nezačínajte sa hrať na terapeuta a neskúšajte ho liečiť z jeho tráum, ktoré aktívne odhalíte ešte predtým ako o nich prehovorí. Neanalyzujte a nepleťte sa do ničoho, do čoho vám aspoň teraz na začiatku vzťahu nič nie je.

– nevolajte mu každú hodinu a nepreháňajte to v ničom.

– nemeňte kvôli nemu svoje zaužívané zvyky, či neprestaňte so svojimi koníčkami, ktoré vám robia radosť a jemu prekážajú. Mal by vás mať rád takú aká ste. Inak to s ním nemá zmysel.

– ak má na rande zlú náladu, takticky schôdzku ukončite a robte si to, čo potrebujete alebo chcete.

– nevynucujte si prejavy citu. Neťahajte z neho vyznania lásky. Neprejavuje sa k vám citovo, tak ani vy nehovorte o svojich citoch.

– nikdy nepodľahnite pokušeniu a neorganizujte rande na poslednú chvíľu, a to z dôvodu, že je vám smutno.

Na záver majte vždy na pamäti, že prehnaná aktivita muža odradí rovnako rýchlo ako nulové snaženie. Silnejšie pohlavie musí mať pocit, že ho necháte dýchať, a že ste preň stále výzvou.

K téme

II. Rozchod podľa znamení zverokruhu I. Rozchod podľa znamení zverokruhu

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.