Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
flirt
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
thinkstockphotos
10. mája 2016 ŠoubizRozhovory od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

4 chyby, ktorých sa muži pri flirtovaní dopúšťajú

Pre mužov sú charakteristické vlastnosti ako dominancia, sila či sebavedomie. Uplatňujú však tieto vlastnosti aj pri zvádzaní žien? Zistite, aké sú najčastejšie mužské chyby pri balení žien.

Každý muž má svoje osvedčené ťahy či taktiky, ako zaujať opačné pohlavie. Väčšina z nich však často krát viac premýšľa, ako koná. Príliš zdĺhavá analýza a dôkladná príprava plánu na oslovenie ženy môže pokaziť čaro momentu alebo ho môžu úplne prepásť.

Asi najúspešnejšou taktikou by u muža mala byť prirodzenosť. Naučené frázy či gestá už ženy dávno prekukli a sú ťažko uveriteľné. Jedine úprimným záujmom o ženu si získa jej pozornosť a záujem.

Príťažlivosť pritom v prvotnom flirtovaní nehrá 100% rolu. Pokiaľ je muž žene aspoň trochu sympatický a dokáže ju očariť svojím vystupovaním a šarmom, má veľkú šancu na úspešné zoznámenie sa.

Aj napriek tomu však muži pri snahe zaujať nás robia chyby, ktoré ho definitívne zaradia do kategórie zúfalec. Čo teda ženy tak odradzuje?

Keď nemá skutočný záujem o ženu

Muž sa veľakrát viac zamýšľa nad tým, ako má ženu osloviť, ale následne rýchlo zabúda na to, ako sa správať, keď sa žena na jeho „návnadu“ chytila. Je potrebné byť v rámci konverzácie uvoľnený a dať žene pocítiť, že ju skutočne počúva a má záujem o komunikáciu práve s ňou. V tomto smere je dôležitá schopnosť muža rozumne, pokojne a múdro uvažovať, nie však prehnane dlho. Samotná myšlienka príde aj sama v tej správnej chvíli.

Päť spôsobov flirtu: Ktorý je ten váš?

Zaujať za každú cenu

Muž by nikdy nemal tlačiť na pílu. Aj zvádzanie má svoje hranice a čo platí na jednu, nemusí platiť na inú. Poukazovanie na svoju dobrú finančnú situáciu, či na svoje drahé auto určite nie je správnym spôsobom, ako sa so ženou zblížiť. Má to skôr opačný efekt. Muž má byť jednoducho sám sebou a byť vyrovnanou osobnosťou. To je skutočne to, čo má rozhodujúci vplyv na ženské rozhodnutie.

Príliš sladký muž

Galantných džentlmenov nikdy nie je dosť a ženy ich milujú. Aj tu však platí pravidlo, že menej je niekedy viac. Žiadny muž by nemal byť prehnane láskavý a sladký, o to viac pokiaľ sa jedná len o prvé zoznámenie sa so ženou. Ženy vždy viac inklinovali k zlých chlapom, a preto je dôležité, aby aj tu chlap vedel určiť správnu hranicu medzi záujmom o ženu a tým, že z nej nie je až tak paf.

Nevyznávajte jej svoje city príliš skoro

Ak muž s nejakou ženou flirtuje, je evidentné, že to je preto, že ho už zaujala. Preto sa treba vyhýbať zbytočnému poklonkovaniu, ktoré môže byť až otravné. Žena tak nadobudne prílišnú istotu v mužovi a prestane ju zaujímať. Naopak, keď muž nevytiahne všetky esá z rukáva hneď, ako sa spoznajú, žena chce stále viac a túži vedieť čím ju ešte dokáže muž očariť. Ak k žene už aj prechováva muž nejaké city, je lepšie, ak s tým počká. Bude mať ešte dostatok príležitostí na svoje vyznanie citov.

8 faktov o flirtovaní, ktoré ste ani netušili

Pre úspešný flirt platí v prvej fáze zoznámenia pravidlo, že muž by mal disponovať vo väčšom percente vlastnosťami zlého chlapa, ako sú drzosť, nedostupnosť, sebavedomie, vášeň či vlastný názor. Ale aby ženu neodradil, aj vlastnosti dobrých chlapov, teda mal by byť aj džentlmen a dobrý poslucháč so zmyslom pre humor. No toto percento by malo byť nižšie.

Postupom času, keď už dvaja smerujú do vzťahu, mal by chlap tento pomer otáčať a ukazovať žene viac vlastností dobrých chlapcov, ako sú starostlivosť, pozornosť, záujem či istota.

Priblížili sme vám najčastejšie chyby, ktorých sa muži pri flirtovaní dopúšťajú. Pritom pravidlo zvádzania je prosté. Byť prirodzený, sám sebou a ukázať kvality, pre ktoré by s nami opačné pohlavie túžilo byť.

K téme

5 tajomstiev krásy, ktoré pred mužmi nikdy neprezrádzame Mužský skener: Prezradíme vám, čo ste o mužoch len tušili

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.