Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Thinkstock
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
11. septembra 2015 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

6 reakcií muža po prvom sexe, ste pripravené na toto?

Veľa žien verí, že keď dodržia pravidlo milovania až po niekoľkých rande alebo počkajú mesiac, dva, tak už majú vzťah istý. No pozor. Skúste sa ráno po milovaní pozrieť očami muža, nech vidíte rozdiel:

Čo silnejšie pohlavie očakáva hneď po sexe?

Muž už vie, že sa ženy po milovaní chcú rozprávať. Radšej sa preto stiahne, lebo si nie je istý, či by to vôbec zvládol. Myslí si, že od neho očakávate veľkolepý pripravený preslov. Preto správajte sa tak, ako keby ste nečakali absolútne nič. Nepreháňajte to s prejavmi pocitov, ale zase nebuďte odmeraná. Jednoducho sa správajte úplne prirodzene a normálne.

Prečo sa muž sťahuje do seba?

Silnejšie pohlavie sa záväzkov bojí, preto robí, čo môže, aby ich odložilo na neurčito. Preto môžete očakávať, že po sexe zmení zabehnutý systém schôdzok, a to z jednoduchého dôvodu. Pravidelnosť + stálosť = záväzok. Takto uvažujú muži, a preto majú tendenciu meniť pravidlá, alebo tie predchádzajúce začať porušovať. Po prvom milovaní preto očakávajte, že všetko úsilie investujú do budovania dojmu, že ich nemáte ešte istých.

7 faktov o mužoch, ktoré vám neprezradia

Akú reakciu na svoju odtiahnutie očakáva od ženy?

Muž si myslí, že mu žena bude k dispozícii kedykoľvek , keď on bude chcieť alebo potrebovať. Akonáhle žena požaduje po prvom sexe, aby ju muž stále uisťoval, ako je preň dôležitá, hneď ju klasifikuje ako dotieravú. Dospeje k záveru, že mal pravdu, keď si ju chcel držať od tela. Preto zrazu nie je dostupný.

Ako na to reagovať?

Urobte pravý opak, a to zaskočte ho nečakanou reakciou. Nedvíhajte mu všetky telefonáty. Keď zavolá a vy práve niečo robíte, povedzte mu, že nemáte čas a požiadajte ho, aby sa vám ozval neskôr. Na schôdzky na poslednú chvíľu hneď nepristaňte. Bude to vyzerať totiž, ako keby ste boli pripravená medzi dverami a túžobne čakali na každý podnet od neho. Nech si uvedomí, že nie ste zúfalá a naliehajúca žena, ktorá zúfalo potrebuje vážny vzťah.

Prečo tadiaľto vedie cesta k trvalému vzťahu?

Napadne ho: „Aha, keď nič nerobí, potom asi náš vzťah nepostupuje tak rýchlo, ako som si myslel.“ Prestane sa báť záväzkov a opäť sa bude snažiť byť k vám pozorný.

Prečo práve toto je oslobodzujúci úder?

Mužovo ego dostáva zásah do čierneho. A vy ste určite získali jeho pozornosť, pretože ste iná: „Myslel som si, že by za mnou išla až na kraj sveta. Čo sa deje? Prečo sa za mnou nenaháňa, ako ostatné?“

Pokiaľ muž po prvom milovaní nezavolá, bojí sa stúpajúcej intenzity vzťahu, bojí sa že sa mu definitívne zavesíte na krk. Čo teda z toho vyplýva? Po prvom sexe nijak radikálne nemeňte svoje správanie. Teda ak chcete mať vážny vzťah.

Odporúčané články

Toto sú 3 príčiny, prečo muži po milovaní zaspávajú 3 polohy jógy pre úchvatný sex

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Sex a vzťahy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies