70 ročná Austrálčanka si zachovala postavu tak, že prestala jesť túto jedinú potravinu

Befunky collage.jpg
Carolyn dokazuje, že krásnu postavu môžete mať v každom veku. files.brightside.me
reklama:

Naozaj je to také jednoduché?

Štvornásobná stará mama Carolyn Hartz oslávila len minulý mesiac sedemdesiatku a jej postavu jej môžu závidieť aj dvadsaťročné. Aké je jej tajomstvo? Carolyn je presvedčená, že dokonalý návod ako získať krásnu postavu je pomerne jednoduchý: sledujte, čo ste vložili do úst a hýbte sa.

Nikdy nepoužíva svoj vek ako ospravedlnenie, že sa niečo nedá. Napríklad len nedávno začala hrať tenis.

K štíhlej línii jej však dopomohol aj nasledujúci fakt. Pred 30 rokmi Carolyn musela zo zdravotných dôvodov úplne odstrániť všetko, čo obsahovalo biely rafinovaný cukor: mala cukrovku.

Po rokoch sa Carolynino telo obnovilo a hladina cukru v krvi sa normalizovala. Spočiatku bolo pre ňu ťažké odmietať potraviny, ktoré milovala, ale po čase našla spôsob, ako škodlivý cukor nahradiť zdravšími sladidlami.

Carolyn sa samozrejme nespolieha len na stravovací režim. Skvelo vyzerajúca sedemdesiatnička spí 8 hodín denne a veľa chodí, medituje a športuje.

Ako matka a žena, ktorá zažila už všeličo, hovorí: „Život nie je dokonalý a všetko vždy nepôjde podľa vašich predstáv, ale to je v poriadku. Ak máte problém, alebo ste na dne, treba vždy vstať.  Pretože často je to vesmír, ktorý vás nabáda ísť iným smerom. Verím, že vždy keď jedny dvere sa pred vami zatvoria, druhé sa vám otvárajú. Ani ja som nebola vždy šťastná a spokojná so životom, no moje tajomstvo je, že stále vidím poloplný pohár vody a nie poloprázdny.“

Ak sa vám príbeh Carolyn páčil, ďakujeme, že sa oň podelíte.

www.brightside.me

15. augusta 2017

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod