Adam Brody potvrdil svadbu s Leighton Meester

Adam Brody
Adam Brody SITA/AP
reklama:

Informácie o tajnej svadbe dvojice sa objavili už 18. februára, no bez oficiálneho vyjadrenia.

Americký herec Adam Brody, známy najmä ako Seth Cohen zo seriálu O.C. California (2003 – 2007), potvrdil sobáš s kolegyňou Leighton Meester.

Informoval o tom portál TooFab, ktorý zverejnil krátke video, kde sa herca spýtal na novinku jeden z fotografov.

„Hej človeče, je to pravda, že si sa oženil?,“ znela otázka, na ktorú Brody odpovedal jednoduchým „áno“. Následne mu fotografi pogratulovali a spýtali sa ho, aká je nová manželka, na čo herec reagoval iba zdvihnutím palca. Ako prvý o tajnej svadbe dvojice informoval 18. februára magazín Us Weekly, no bez oficiálneho potvrdenia.

Tridsaťštyriročný herec a jeho o sedem rokov mladšia partnerka si spolu zahrali v dramédii The Oranges (2011), v ktorej sa predstavili aj Catherine Keener alebo Hugh Laurie.

Podľa nemenovaného zdroja, ktorý informoval Us Weekly, si boli už vtedy veľmi blízki a správali sa k sebe priateľsky.

Pár začal spolu randiť vo februári 2013. Ako informoval neznámy zdroj, dvojica sa zasnúbila v novembri minulého roka, ani jeden z hercov však túto informáciu nepotvrdil.

Adam Brody tvoril pár aj s režisérkou Lorene Scafaria či Rachel Bilson, hereckou kolegyňou zo seriálu O.C. California. Zahral si vo filmoch ako Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (2001), Kruh (2002), Pán a pani Smithovci (2005), Ďakujeme, že fajčíte (2005), Pozor, hryzie! (2009), Poliši (2010) alebo Vreskot 4 (2011). Vlani sa predstavil v snímkach Welcome to the Jungle, Some Girl(s), Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna či Baggage Claim.

Leighton Meester, ktorá naposledy randila s hercom Aaronom Himelsteinom, sa preslávila najmä vďaka seriálu Gossip Girl (2007 – 2012). Okrem toho sa objavila napríklad v snímkach Nočné rande (2010), Láska na diaľku (2010), Sila country (2010), Monte Carlo (2011) či Môj otec je šialenec (2012).

Manželský pár sa spoločne objaví aj v snímke Life Partners, ktorá by sa mala dostať do kín v tomto roku.

Informácie pochádzajú z webstránky www.toofab.com a archívu agentúry SITA.

20. februára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA