Adam Mišík nemohol odolať tomuto muzikálu, aj keď ich neznáša

Adam Mišík.jpg
reklama:

Český spevák, gitarista a herec Adam Mišík muzikály podľa vlastných slov nikdy obzvlášť neobľuboval. „Čo sa týka divadelného prevedenia, české muzikály som nikdy veľmi nemusel, no keď som bol v New Yorku, zašiel som si na Broadway na Chicago a Spidermana a to bola, samozrejme, úplne iná skúsenosť, tá produkcia bola úplne šialená. No že by som bol vyložene fanúšikom tohto žánru, to sa nedá povedať,“ uviedol v rozhovore pre agentúru SITA.

Ponuku zahrať si jednu z ústredných postáv v novom českom filme Muzikál aneb cesty ke štěstí, ktorý je inšpirovaný známou českou hudobnou snímkou Starci na chmelu (1964), však mladý interpret bez váhania prijal.

Pesničky zo Starcov na chmelu mám rád, ten film som videl, keď som mal asi desať rokov a hrozne to vo mne utkvelo, takže bolo pre mňa veľmi pekné, že som si mohol pesničky ako Den je krásný alebo Život je bílý dům interpretovať po svojom,“ poznamenal 18-ročný rodák z Prahy, ktorý v snímke stvárnil študenta konzervatória Davida. „David je kladná postava, je to dobrý chlapec, no je to outsider, ktorý sa nejakým spôsobom snaží nájsť si cestu v kolektíve a získať nejaký kredit,“ priblížil.

17. januára 2016

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod