Aidan Turner je hrdina, pomohol okradnutej fanúšičke

Aidan Turner
Aidan Turner SITA/AP
reklama:

Hercovi sa podarilo zneškodniť zlodeja, ktorý chcel istej mladej žene odcudziť kabelku.

Írsky herec Aidan Turner, známy ako trpaslík Kili z trojdielnej adaptácie knihy Hobit, zastavil zlodeja, ktorý sa na ulici v ukrajinskom meste Odesa pokúšal ukradnúť kabelku istej mladej žene. Tridsaťjedenročný rodák z Dublinu pricestoval na Ukrajinu, aby sa zúčastnil na medzinárodnom filmovom festivale, ktorý sa v spomínanom meste konal od 11. do 19. júla.

Po tom, ako na chvíľu vyšiel z hotela, dal sa vraj do reči s istou fanúšičkou. Zrazu sa však k dvojici priblížil neznámy cyklista, ktorý uchmatol ženinu kabelku a rýchlo sa dal na útek. Herec nezaváhal, zhodil zlodeja z bicykla a tašku mu vytrhol z rúk. Na miesto incidentu hneď pribehlo niekoľko ľudí. Ich pozornosť smerovala k hercovi a žene, ktorú chceli okradnúť, a zlodeja si nevšímali. Ten preto neváhal, vysadol na bicykel a ušiel.

“Našťastie, nie som až taký malý, ako si myslia ľudia, ktorí videli tú snímku. Ten špeciálny efekt dosiahli vďaka filmovým trikom za milióny dolárov. Je skvelé stať sa pre zmenu naozajstným hrdinom ako ním byť iba na plátne. Myslím, že tá akcia bola skôr ako z filmov o Indianovi Jonesovi, nie ako z Hobita,” vyjadril sa herec, ktorý v skutočnosti meria približne 180 centimetrov.

Aidan Turner sa narodil 19. júna 1983. Známy je aj ako upír John Mitchell z britského fantasy seriálu Cena za ľudskosť (2008 – 2013), v ktorom účinkoval v rokoch 2009 až 2011. Zahral si aj v ďalších televíznych projektoch ako The Clinic (2003), Tudorovci: Sex, moc a intrigy (2007 – 2010), Zúfalí romantici (2009) alebo vo filme Nástroje smrteľníkov: Mesto z kostí (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.mirror.co.uk a archívu agentúry SITA.

21. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA