Aké diamanty budú zdobiť najkrajšie ženy sveta?

Veľkolepé finále Miss USA 2014
Veľkolepé finále Miss USA 2014 SITA/AP
reklama:

Zaujíma vás odkiaľ sa berú nádherné korunky kráľovien krásy? Prekvapíme vás, nie sú od nás až tak ďaleko!

Obrovský úspech! Partnerom prestížnej celosvetovej súťaže krásy, ktorú organizuje známy americký podnikateľ Donald Trump, sa stala česká šperkárska firma DIC. Najkrajšie ženy sveta bude vďaka tomu zdobiť diamantová korunka vyrobená u našich susedov.

Týmito nádhernými skvostmi budú kráľovné krásy Spojených štátov a sveta korunované po prvýkrát. Pre českú firmu, ktorá vyrába šperky klasickou remeselnou výrobou, je to ohromný úspech.

Týždeň pred konaním svetového finále sú webové stránky Miss Universe Organization najnavštevovanejšími stránkami na svete, otvorí ich asi 80 miliónov ľudí denne. Priamy prenos z vyhlásenia novej Miss Universe sledujú viac ako 2 miliardy obyvateľov našej planéty. Meno tvorcu korunky sa objaví v najprestížnejších life-stylových a módnych časopisoch.

Miss Universe Organization má svoje partnerské firmy vo viac ako 90 krajinách celého sveta, najmä v krajinách, ako je Čína, Thajsko, Vietnam a Indonézia. Nesmierne populárna je ale súťaž taktiež v krajinách Latinskej Ameriky a priťahuje pozornosť miliónov ľudí.

Fotoalbum k článku:

12. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Sardinková pochúťka

šalát so sardinkami, jedlo, výživa

Sardinková pochúťka Ingrediencie 1 Calvo sardinky v slnečnicovom alebo olivovom oleji primerané množstvo šalátových listov 1 jarná cibuľka 1 paradajka 1 … Čítať ďalej