Aké slnečné okuliare pristanú vám?

leto, slnečné okuliare, čiapka, dievča, sexi žena, beauty, blondínka
shutterstock.com
reklama:

Tento módny no i ochranný doplnok patrí neodmysliteľne k letu. Správny tvar slnečných okuliarov perfektne zvýrazní vašu osobnosť. Poradíme vám, ako si vybrať ten správny.

Slnečné okuliare okrem toho, že chránia zrak pred UV lúčmi, dokážu perfektne podčiarknuť váš vzhľad. Treba si však vybrať ten správny tvar podľa typu vašej tváre. V nasledujúcich riadkoch vám poradíme ako.

Okrúhla tvár – Vsaďte na trojuholníkový dizajn. Opticky dodá vašej tvári ostrejšie rysy. Okuliare bez obručiek alebo tie úzke s širokými obrúčkami sú tiež skvelou voľbou. Určite sa vyhnite okuliarom, ktoré majú okrúhly tvar.

Hranatá tvár – Majiteľka tohto typu tváre potrebuje zmäkčiť črty. To sa podarí s okuliarmi bez obručiek alebo vďaka tým v tvare mačacieho oka. Vyvarujte sa hranatý štvorcovým okuliarom. Budete pôsobiť zbytočne staro.

Slnečné okuliare pre váš sexappeal

Srdiečková tvár – Pre vás sú vhodné hranaté okuliare, ktoré sa postupne smerom von rozširujú. Pristanú vám i okrúhlejšie a oválnejšie varianty. Nesmrteľné “pilotky” predstavujú vo vašom prípade absolútnu istotu. Aký okuliarom sa vyvarovať? Typom s veľkými sklami.

Oválna tvár – Gratulujeme. Vy ste majiteľka absolútneho ideálu, ktorý si môže dovoliť hocičo. Záleží len na vašom úsudku a aktuálnych trendoch. Jediný typ, ktorý pre vás nie je až tak optimálny, sú okrúhle slnečné okuliare s hrubými obrúčkami.

Fotoalbum k článku:

26. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod