Ako kombinovať doplnky?

Ako kombinovať doplnky?
thinkstockphoto.com
reklama:

Potrebujete poradiť ako správne skombinovať doplnky? Máte pocit, že vášmu outfitu čosi chýba? Ukážeme vám, ako ich správne zladiť.

Keď sa nahodíme do šiat, do kostýmu, alebo hoci aj do džínsov, premýšľame nad tým, aké doplnky zladíme k celkovému štýlu. Niekedy postačí naozaj jednoduché tričko a rifle a doplnkami doladíte perfektný outfit.

Nepreháňajte to !

Menej je viac. Ak si dáte napríklad len náušnice, je to vždy lepšie, ako keď zvolíte všetky existujúce typy doplnkov. Naozaj je dôležité odhadnúť masívnosť a zložitosť jednotlivých prvkov.

Pokiaľ si krk ozdobíte výrazným náhrdelníkom so vzorom a kombináciami, náušnice by mali byť veľmi jednoduché a malé. Náramok alebo hodinky môžu vyznieť dobre, ale vyberte skôr decentnejšie. Nič nepokazíte dôrazným prsteňom.

Ak sa rozhodnete pre náušnice dominantného tvaru a veľkosti, štrasové, či farebné, väčšinou by ste sa mali vyhnúť kombinácii s náhrdelníkom. Skôr sa upriamte na zaujímavý náramok, alebo topánky či kabelku s výraznými prvkami, prípadne brošne alebo doplnky do vlasov.

Niekedy nemusíte vyznieť štýlovo len vďaka náušniciam, náramku, či náhrdelníku. Veľa robia opasky, slnečné okuliare, klobúky, kabelky, topánky, šatky, rukavičky, traky…

Tenisky sú obuvou jesene

V dnešnej dobe už nie je tak podstatné aké farby zladíte s akými. Často sa využívajú aj nezmyselné kombinácie farieb. Dôležitejšie však je, aby ste to s kombináciou doplnkov „neprestrelili“.

Fotoalbum k článku:

21. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Estetika v odievaní

Screenshot_2017 09 13 15 40 40 1.png

Estetické cítenie je prameňom všetkého prekrásneho, veľkého a človek zbavený tohto citu stojí na úrovni nemej tváre“, definuje V.G. Belinskij. Estetika … Čítať ďalej