Ako otec nie som nápomocný, priznal Simon Cowell

Simon Cowell
Simon Cowell SITA/AP
reklama:

Hudobný magnát chce svojho syna vodiť na motokáry a predstavovať ho ženám.

Britský hudobný magnát Simon Cowell priznal, že ako otec nie je veľmi nápomocný. Stalo sa tak počas rozhovoru pre magazín Hello!. Ako tiež uviedol 55-ročný rodák z Londýna, v súčasnosti sa cíti na otcovstvo viac ako pred desiatimi rokmi, no všetku starostlivosť o syna Erica vykonávajú pestúnky. „Ja chcem čím skôr preskočiť pár rokov, aby som ho mohol zobrať na motokáry a predstavovať ho ženám,“ uviedol Cowell na adresu syna Erica Philipa, ktorého splodil s priateľkou Lauren Silverman.

Simon Cowell sa stal verejne známym najmä ako porotca v súťažiach Pop Idol, The X Factor, Britain’s Got Talent a American Idol. Okrem toho je aj vlastníkom televíznej spoločnosti Syco TV a hudobného vydavateľstva Syco Music, ktoré stojí napríklad za britsko-írskou formáciou One Direction.

Je manažérom medzinárodnej opernej pop-vokálnej skupiny Il Divo, ktorú aj vytvoril. Magazín The Hollywood Reporter ho vo svojom zozname najmocnejších ľudí v televíznom priemysle za rok 2009 zaradil do prvej 50-tky a v rokoch 2004 a 2010 nechýbal v stomiestnom zozname najvplyvnejších ľudí podľa magazínu Time. Jeho zatiaľ jediný syn Eric Philip sa narodil vo februári.

Informácie pochádzajú z webových stránok www.hellomagazine.com, www.people.com a archívu agentúry SITA.

15. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA