Ako Sajfu nepoznáte: Citové priznanie rok po odchode Adely

Sajfa a Adela
Sajfa a Adela - rok 2006 Fun rádio
reklama:

Pred rokom spôsobila Adela Banášová poslucháčom Fun rádia šok, keď sa po 15 rokoch nečakane rozhodla odísť z domovského rádia. Zaskočený zostal aj jej rozhlasový kolega Sajfa, s ktorým desať rokov tvorili najpopulárnejšiu moderátorskú dvojicu. Rok po týchto udalostiach sa Sajfa priamo v éteri Fun rádia podelil o svoje pocity, ktoré po Adelinom odchode prežíval.

Vo svojej spovedi Sajfa s láskou spomína na dobré časy, keď bol súčasťou obľúbenej dvojice Adela a Sajfa. Dokonca mu neprekážali ani tvrdenia niektorých ľudí, že sa iba škriabe po Adelinom chrbte. Ale potom to prišlo. Adela sa rozhodla, že už nebude ráno vstávať. Priestor dostali obavy. Dostavili sa pochybnosti a neistota, či to bez nej sám zvládne.

Čo teraz? Milujem svoju prácu, milujem rádio. Desať rokov som však nemoderoval sám. Desať rokov som sa mohol na niekoho spoľahnúť. Desať rokov som bol bezstarostný, drzý…“ opísal svoje pocity spred roka Sajfa.

Musel som začať odznova. Neveril som si. Nebol som si istý, či to sám dokážem. Robil som kopec chýb. Všetci hovorili, že bez Adely to nedokážem. Bál som sa, že ma nikto nemá rád. Hľadal som sa,“ nehanbil sa odhaliť svoje vtedajšie pochybnosti inak sebavedomý moderátor.

Keďže, ako sám povedal, bez rádia nevie žiť, musel zabojovať. „Našťastie som mal okolo seba ľudí, ktorí vo mňa verili a dali mi šancu. Každý deň cítim, že sa posúvam ďalej a stále viac a viac viem, že toto som ja. Každé popoludnie idem v rádiu sám za seba,“ opísal prerod, ktorým si musel Sajfa prejsť.

Som nesmierne rád, že ma táto zmena nakopla a že sa mi podarilo okoliu ukázať, kto naozaj som. Aj preto sa teším, že Fun rádio momentálne podporuje ľudí v akejkoľvek malej či veľkej životnej zmene. Verím, že čo najviac poslucháčov sa zapojí do tohto experimentu. Držím všetkým palce!“ dodal na záver Sajfa.

Fotoalbum k článku:

2. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod