Ako schudnúť za 7 dní?

chudnutie, postava, sexi telo, plavky, leto, dovolenka, štíhla línia,
shutterstock.com
reklama:

Leto je už za dverami a vy sa stále hanbíte navliecť do plaviek? Vieme, ako to napraviť. Čítajte tu!

Ideálna postava je pre niekoho ľahšie dostupná a pre iného vzdialený sen. No niekedy stačí pár postupných drobných zmien, ktoré môžu priniesť pozitívnu zmenu. Ak máte každý deň pravidelný pohyb a dostatok kvalitného spánku, skúste počas siedmich dní vyskúšať ešte nasledujúce tipy:

Pondelok – zabudnite na alkohol. Ten totiž nielenže obsahuje veľké množstvo kalórii, ale ešte aj počas popíjania máme silne nutkanie dať si ďalšie nezdravé jedlo, ako čipsy, tyčinky, chrumky a podobne.

Prekvapivé zázračné potraviny, po ktorých sa chudne

Utorok – doprajte si vlákniny. Hlavný dôvod je, že nás dokáže zasýtiť na dlhší čas. Pridajte si napríklad do jogurtu ľanové semienko, či spestrite šalát niekoľkými kúskami mandlí.

Streda – nezabudnúť na pravidelnú stravu. Ak jete počas dňa pravidelne, nepocítite po celý deň hlad, ktorý vás núti pustošiť všetko, čo nájdete vo svojom zornom poli. Ideál: tri malé jedlá (každé 300 až 350 kalórií) a dve desiaty (každé 100 až 150 kalórií).

Štvrtok – zbavte sa nafúknutého brucha. Brokolica, cibuľa, paprika spôsobuje plynatosť a nadúvanie. Dajte si radšej produkty na báze vody ako uhorky, špenát alebo špargľu. Ovocie bohaté na draslík (pomaranče, banány) vás zase zbaví vody, ktorá sa vo vašom organizme zbytočne zadržiava.

Piatok – dôležitý pitný režim. Bunky v organizme zadržiavajú vodu, keď jej nemajú dosť. Preto nezabúdajte na pitný režim. Pite pomaly, aby ste dokázali skoro všetku spotrebovanú vodu zúžitkovať a nebola odfiltrovaná do obličiek. Taktiež sa tak vyhnete pravidelnej návšteve toalety.

Skvelé desatoro pre chudnutie

Sobota – veľký deň kráľovských raňajok. Zdravé na proteíny bohaté raňajky vás skvelo zasýtia a vyhnete sa tak rôznym maškrtám počas dňa. Vyskúšajte rôzne recepty z ovsených vločiek.

Nedeľa– dnes žiadne polotovary. Doprajte si zdravé domáce jedlo, ktoré neobsahuje zbytočne veľa tukov, rýchlosolí a éčok.

16. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Mona