Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
deti, smiech, zábava
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
shutterstock.com
7. mája 2018 Deti a rodina od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Ako toto leto vybrať tábor pre vaše dieťa? Máme pre vás tipy

Už ste si rezervovali víkend 12. – 13. mája 2018 na výstavu TOP TÁBORY v nákupnom centre Shopping Palace Zlaté Piesky? Ak ešte nie, neváhajte, pretože vás čaká skutočne bohatá nádielka. Jednotliví vystavujúci organizátori táborov vás osobne zoznámia so svojimi možnosťami, ako môžu deti stráviť pekné leto.Tu je niekoľko príkladov.

Baluland

Veštenie od Baby Jagy, zdobenie medovníkov a koryto na ryžovanie zlata! Že to nejde dokopy? V táboroch od Baluland áno! A to nevravíme o možnosti zajazdiť si na štvorkolkách. Toto leto sú pripravené pobyty v novom zariadení v Penzióne pod Sitnom, neďaleko Banskej Štiavnice. Deti zároveň zažijú celý deň na Starom Zámku, kde budú pasované za rytierov, navštívia sokoliarov a pôjdu fárať do bane.

 Deti .jpg

CK Boomerang s.r.o.

Cestovná agentúra už dlhé roky robí na Slovensku najväčší stanový tábor s indiánskymi stanmi teepee. Taktiež od roku 2010 organizuje najväčší a najznámejší hudobný tábor Sing And Rock – singandrock.sk. V ponuke má aj napríklad prírodný tábor Camp Natur, ktorý je dostupný aj pre deti od 5 rokov. Je zameraný na šport a rôzne aktivity – campntaur.sk.

CK Topinka – Tábory.cz

Cestovná kancelária je Čechách jednou z najväčších organizátorov detských letných táborov. Špecializuje sa na detskú rekreáciu už viac ako 25 rokov. Rekreačné strediská v južných Čechách ročne navštívi približne 5-tisíc detí. Ako prvý v ČR ponúkli tábory typu AirSoft, military campy, dievčenské a výtvarné tábory pre najmenších. Pre teenegerov sú zase pripravené tanečné a adrenalínové campy.

Tabor 1.jpg

Dennetabory.sk – OZ Preliezka

Občianske združenie Preliezka sa v Bratislave už 15 rokov venuje organizovaniu denných detských táborov. Na leto 2018 si pripravilo viac ako 25 rôznych tematických programov – medzi najobľúbenejšie patria Objaviteľský tábor Traja pátrači alebo Leto s kockami LEGO.

Detská organizácia TAHAMATAM

Deti si na vlastnej koži vyskúšajú, aké to je žiť v prírode a bývať v stane. Pre väčšie odvážnejšie je pripravené ubytovanie v dvojmiestnych stanoch, a pre tie menšie, sú pripravené 10 miestne stany, zabezpečené aj vykurovaním. Pre deti sú pripravené etapové hry a aktivity so skautskou tématikou. Preto ten, kto sa nebojí dobrodružstva a nových zážitkov, je vítaný.

 

Detská organizácia TIK TAK

Organizácia už 15 rokov organizuje detské tábory a školy v prírode. Deti vedú k hodnotám, ako je spolupráca, čestnosť, pozitívny vzťah k prírode, tímový duch a priateľstvo. Medzi populárne tábory určite patria Výprava do divočiny, PC tábor, Umelecký tábor, Cesta okolo sveta a Pirátske leto.

deti, smiech, zábava, radosť
shutterstock.com

Moje mesto – OZ EDUPLEX

Moje mesto okrem vzdelávacích aktivít pripravuje denný tábor  „Hrajme sa na povolania“. Tábor zahŕňa zábavno-náučné aktivity rozvíjajúce zručnosti, kreativitu a individualitu detí vo veku 5 až 12 rokov Každý deň si vyskúšajú iné povolanie – z oblasti televízie, zahrajú sa na chovateľov zvierat, objaviteľov, kaderníčky, policajtov, hasičov. Deti sa budú môcť zapojiť do množstva hier a zábavy a tak zbierať cenné skúsenosti z každodenného života dospelých.

Team Up

Zábavný park pre najrozmanitejšie aktivity okrem školských výletov ponúka aj denný tábor TEAM UP vs AVENGERS, ktorý vtiahne deti do sveta Marvel DC hrdinov. Hra v pevnosti Team Up naučí deti tímovej spolupráci, zlepší komunikáciu s rovesníkmi, odbúra nesmelosť. Hru môže hrať naraz 80 ľudí.

Wachumba

Organizujú tábory pre deti už od 5 rokov. Atraktívne programy majú vždy svoju tému a zameranie pre konkrétnu vekovú skupinu, hobby, záujem detí. Jedným z nich sú programovacie tábory s robotickými stavebnicami LEGO Mindstorm. Deti si z nich môžu stavať vlastných robotov, programovať ich a učiť plniť rôzne úlohy. Na Slovensku ide o jediný tábor tohto typu, ktorý hravé programovanie spája so zdravým pobytom v prírode.

K téme

Víkend proti neplodnosti -Počet spermií rapídne klesá Tablety: Vhodná školská pomôcka?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.