Ako zostať trendy v zime?

Ako zostať trendy v zime?
thinkstock.com
reklama:

Máte pocit, že zima trvá večne? Láka vás vytiahnuť zo šatníka zaujímavejšie kúsky než kabát? Poradíme vám, ako váš outfit osviežiť aj v tomto ročnom období.

Zima, zima a stále len zima… už vás nebaví večne nosiť hrubé bundy a čierne, šedé, či hnedé farby? Áno, zemité odtiene sú nudné a sú typické pre zimu. Aj ten najnudnejší outfit sa však dá ovplyvniť, ak sa upriamite na niektoré doplnky, ktoré môžu nečakane udať smer vášmu štýlu a oživia celý look.

Mejkap

Toto je spôsob, ako sa zvýrazniť. Zimné líčenie nemusí byť taká nuda. Postačí jeden výrazný rúž a už podčiarkne farebnosťou výsledný efekt. Taktiež líčka a rozjasňovače ovplyvňujú to, ako bude mejkap pôsobiť.

Vlasy

A čo tak si urobiť bujaré vlny z vašich vlasov? Hoci by ste mali na sebe tie najjednoduchšie šaty bez vzorov a zaujímavých strihov, veľký objem vo vlasoch spraví svoje.

Šperky

Doplnky v podobe bižutérie alebo zlato, či striebro dodajú lesk a život do každého štýlu oblečenia. Elegantná, alebo športová, vždy sa dá vyhrať s ladením doplnkov. Ozdoby do vlasov, náušnice, hodiny či prstene. Možností je veľa a vy sa budete cítiť zaručene krajšie.

Doplnky

Kabelky, rukavičky, čiapky, šále, kabelky, opasky… Opäť mnoho možností, ktoré dopĺňajú šatník. Aj keď farby kabátu sú menej zaujímavé, doplnkami sa zmení celý základ vašej vizáže.

Mejkap, ktorý si zamilujete!

5. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod