Alexander Skarsgård vraj nerandí s kolegyňou z Tarzana

Alexander Skarsgard a Margot Robbie
Alexander Skarsgard a Margot Robbie SITA/AP
reklama:

Obľúbený herec sa pred pár dňami objavil na filmovom festivale Sundance 2015, kde sa pohyboval v blízkosti svojej kolegyne.

Už na budúci rok sa známy švédsky herec Alexander Skarsgård objaví v pripravovanej snímke o Tarzanovi. V roli Tarzanovej lásky Jane sa predstaví herečka Margot Robbie.

Práve s ňou sa mal na filmovom festivale Sundance objaviť aj známy herec. Návštevníci festivalu sa zhodli, že mali k sebe blízko a možno z toho vznikli fámy, že dvojica spolu randí nielen na filmovom plátne.

Nie je to však pravda. Zdroj blízky obom hercom totiž potvrdil, že 38 ročný Švéd a 24 ročná Austrálčanka netvoria pár a obaja sú len dobrí priatelia.

Alexander Skarsgård je známy najmä vďaka roli upíra Erica Northmana z upírskej série True Blood – Pravá krv. Je synom rovnako známeho a uznávaného švédskeho herca Stellana Skarsgårda. Za zmienku stojí Alexandrovo účinkovanie vo filmoch Zoolander, Melancholia, Disconnect, The East, The Giver, What Maisie knew a tiež pripravovaná snímka Tarzan. Na spomínanom filmovom festivale Sundance 2015 prezentoval spolu s hereckými kolegami jeho najnovšiu snímku The Diary of a Teenege Girl (Denník tínedžerky).

Margot Robbie je austrálska herečka. Preslávila sa takmer ako každý z jej krajanov, účinkovaním v seriáli Susedia (Neighbours), vďaka čomu si vyslúžila dve nominácie na Logie Award. Po presťahovaní do USA získala rolu v dramatickom seriáli Pan Am a neskôr účinkovala vo filmoch ako About time, či The Wolf Of Wall Street (Vlk z Wall Street).

26. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk