Allanovi Mikušekovi sa výrazne zrýchlil život

Allan Mikušek
Allan Mikušek facebook.com
reklama:

Sympatického speváka v súčasnosti obklopujú samí mladí ľudia. Niekedy im podľa vlastných slov ani sám nestíha.

Slovenskému country spevákovi Allanovi Mikušekovi sa od jeho nedávneho návratu na hudobnú scénu podľa vlastných slov podstatne zrýchlil život. „Normálne mi teraz život začal prebiehať pred očami a ja to nestíham sledovať, taká rýchlosť je okolo mňa,“ skonštatoval.

Kapela, mladí ľudia, všetko to tam fičí, manažérka je tiež mladý človek, aj to fičí, ani to nestíham sledovať. Keď sa pozriem doprava, čo sa tam deje, už sa voľačo deje na úplne opačnej strane,“ zasmial sa 47-ročný rodák z Trnavy v rozhovore pre agentúru SITA. Ako však známy hudobník doplnil, má veľkú radosť, že znova ožil.

Štrnásť rokov som driemal ako Šípková Ruženka, teraz je to dobré. Som rád, že som konečne začal žiť, lebo sa to už nedalo,“ priznal.

Obľúbený interpret v súčasnosti pripravuje pre svojich fanúšikov videoklip a s kapelou chystá piesne na nový album, ktorý plánuje vydať v lete. „Po troške teraz nahrávame. Chceli by sme vydať nový album na leto, no všetko závisí od sponzorov, na tom to celé stojí. Pesničky už máme, už to stačí len nahrať,“ poznamenal.

20. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA