Amanda Bynes opäť lieta v problémoch

Amanda Bynes
Amanda Bynes SITA/AP
reklama:

Dvadsaťosemročnú rodáčku z kalifornského Thousand Oaks zatkli.

Americkú herečku Amandu Bynes zatkli v nedeľu v Kalifornii v skorých ranných hodinách za šoférovanie pod vplyvom omamných látok. Dvadsaťosemročnú rodáčku z kalifornského Thousand Oaks zadržali po tom, ako zastavila v strede križovatky, pričom prešla na červenú.

Vodička následne podstúpila toxikologické testy, no ich výsledky zatiaľ nie sú známe. Herečku, ktorá má v ostatných rokoch množstvo problémov so zákonmi, o pár hodín po zadržaní prepustili na kauciu 15-tisíc dolárov.

Je už Amanda Bynes vyliečená? Dali jej naspäť vodičák!

Bynes, ktorá je známa z filmov Nenapraviteľný klamár (2002), Po čom dievča túži (2003), Stroskotaná láska (2005), Super náhradník (2006), Snehulienka to má v paži (2007), Hairspray (2007) či Ľahko ju zbaliť (2010), pritom zadržali za šoférovanie pod vplyvom omamných látok aj v roku 2012.

Súd jej tento rok udelil trojročnú podmienku a nariadil navštevovať trojmesačný kurz zameraný na problémy súvisiace s alkoholom. Herečka vlani trpela tiež vážnymi psychickými problémami, pre ktoré strávila niekoľko mesiacov v psychiatrickej liečebni.

Informácie pochádzajú z webstránok www.usmagazine.com, uk.eonline.com a archívu agentúry SITA.

30. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA