Amanda Seyfried si zahrá v pokračovaní komédie Macík

Herečka, speváčka a modelka Amanda Seyfried
Herečka, speváčka a modelka Amanda Seyfried SITA/AP
reklama:

Snímka režiséra Setha MacFarlana by sa mala do slovenských kín dostať začiatkom júla 2015.

Americká herečka Amanda Seyfried si zahrá v pripravovanom pokračovaní komédie Macík (2012) režiséra Setha MacFarlana.

Informoval o tom portál Deadline, podľa ktorého by 28-ročná rodáčka z Pennsylvánie mala vo filme stvárniť hlavnú ženskú úlohu.

V tej sa v pôvodnej snímke objavila Mila Kunis, ktorá zrejme bude účinkovať aj v pokračovaní, no tentoraz dostane menej priestoru. V hlavnej mužskej úlohe sa opäť predstaví Mark Wahlberg, zatiaľ čo MacFarlane znova prepožičia hlas drzému plyšovému medvedíkovi Tedovi.

Snímka by sa mala do slovenských kín dostať začiatkom júla 2015.

Amanda Seyfried kariéru odštartovala ako modelka vo veku 11 rokov. Na televíznej obrazovke sa po prvý raz objavila ako pätnásťročná a v roku 2004 debutovala aj vo filme – zahrala si v romantickej komédii Protivné baby. Neskôr sa objavila v snímkach Nine Lives (2004), Americká zbraň (2005) alebo Alpha Dog (2006).

V roku 2008 ju obsadili do hlavnej úlohy vo filmovom spracovaní muzikálu Mamma Mia!, kde si zahrala po boku Meryl Streep. Okrem iného sa objavila vo filmoch Pozor, hryzie! (2009), Milý John (2010), Listy pre Júliu (2010), Vymedzený čas (2011), Červená čiapočka (2011) alebo Bedári (2012).

Vlani sa predstavila v komédii Veľká svadba a tiež ako pornoherečka Linda Lovelace v životopisnom filme Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna. Diváci ju najbližšie budú môcť vidieť vo westernovej komédii Všetky cesty vedú do hrobu, ktorú tiež režíroval spomínaný MacFarlane.

Slovenská premiéra snímky je naplánovaná na 12. júna 2014.

Informácie pochádzajú z webstránky www.deadline.com a archívu agentúry SITA.

25. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej