Amy Lee z Evanescence sa stala mamičkou

Amy Lee
Amy Lee SITA/AP
reklama:

Dieťatku, ktorého otcom je speváčkin manžel Josh Hartzler, dali meno po zvierati.

Americká speváčka Amy Lee a jej manžel, terapeut Josh Hartzler, sa stali rodičmi. Frontmanka kapely Evanescence to oznámila v pondelok 28. júla prostredníctvom služby Instagram. “Náš malý Jack Lion Hartzler je už na svete. Nepoznala som hĺbku môjho srdca až doteraz. Svet hýri farbami,” napísala 32-ročná interpretka k spoločnej fotografii so synčekom.

Lee a Hartzler sa zosobášili v máji 2007. O tom, že spolu čakajú dieťa, informovala speváčka v januári prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. “Ok, už to viac nedokážem tajiť – pracovala som na výnimočnom novom projekte pre rok 2014 – na bábätku! Josh a ja čakáme dieťa. Som nesmierne šťastná,” vyjadrila sa vtedy.

Amy Lee, vlastným menom Amy Lynn Hartzler je americká speváčka, textárka a klaviristka. V roku 1995 založila spolu s gitaristom Benom Moodym rockovú skupinu Evanescence, ktorá sa preslávila singlami ako Bring Me to Life, Going Under, My Immortal, Everybody’s Fool, Lithium, My Heart Is Broken alebo Lost in Paradise. Kapela má na konte tri štúdiovky Fallen (2003), The Open Door (2006) a Evanescence (2011).

V súčasnosti ju okrem speváčky Amy Lee tvoria hlavný gitarista Terry Balsamo, basgitarista Tim McCord, bubeník Will Hunt a gitarista Troy McLawhorn. Popri kapele Evanescence spolupracovala aj na iných projektoch, napríklad na soundtracku Nightmare Revisited (1993) k filmu Predvianočná nočná mora (1993) či Muppets: The Green Album (2011). Je tiež predsedníčkou nadácie Out of the Shadows, ktorá sa snaží zvýšiť informovanosť verejnosti o epilepsii.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

29. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA