Aňa Geislerová je očarená touto sexi českou topmodelkou!

Anna Geislerová
Anna Geislerová SITA/Marián Peiger
reklama:

Známa herečka sa netají sympatiami k svojej sokyni. S poprednou modelkou sa podľa vlastných slov pozná už roky.

Českú herečku Aňu Geislerovú očarila topmodelka Eva Herzigová, ktorá si vo filme Rozprávkar zahrala jej sokyňu v láske. “Z fotiek robí dojem, že to je tvrdá a ostrá, sexi krásavica, ale keď ju človek spozná, zistí, že má obrovskú charizmu. Kedykoľvek sa na ňu dívam, zdá sa mi, že má v tvári niečo detské, okúzľujúce,” poznamenala Geislerová. “Eva je pre mňa jeden z najkrajších ľudí na svete. Stále sa na ňu musíte pozerať, aká je krásna,” dodala.

Anna Geislerová je už trojnásobnou mamičkou

V romantickej dráme Vladimíra Michálka, ktorú do slovenských kín uviedli v polovici novembra, stvárnila Geislerová manželku Jiřího Macháčka, zatiaľ čo Herzigová si zahrala jeho milenku. Počas nakrúcania sa však ani raz nestretli a videli sa vraj len na spoločnom fotení. “Ľudsky mám Evu nesmierne rada a som jeden z jej veľkých fanúšikov. Myslím, že jej prepadne každý a ani mňa to neobišlo. Je fakt okúzľujúca. Myslím si tiež, že odviedla dobrú prácu. Na pľace sme sa však nestretli,” podotkla 38-ročná rodáčka z Prahy.

S modelkou sa herečka podľa vlastných slov po prvý raz stretla už dávno. “S Evou sme sa prvý raz v živote videli, keď som mala asi pätnásť. Bola som v Paríži s mamou a sestrou fotiť nejaké testy pre modeling a agentúra nás pozvala na večeru, kde bola aj Eva,” zaspomínala si. “Pred časom ma potom vyslal jeden módny časopis, aby som s Evou urobila rozhovor. Začali sme na obede, potom z toho bola káva a nakupovanie a celý ten rozhovor bol skoro nepoužiteľný, pretože sme okamžite skĺzli k tým najosobnejším veciam,” dokončila.

24. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA