Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Malý princ
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
24. decembra 2015 LifestyleVianoce od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Animované Vianoce: Čo čaká našich najmenších?

Najočakávanejšie sviatky roka sa pomaly blížia. Stráviť ich v kruhu najbližších a rodiny je nepostrádateľnou tradíciou. Na Štedrý deň už sa nemusíte naháňať za darčekmi a popri čakaní na zlaté prasiatko a s ním spojenú nekonečnú štedrovečernú hostinu si môžete krátiť čas so svojimi ratolesťami pri sledovaní obľúbených príbehov z animovaného sveta.

Rozprávky nepochybne k tomuto obdobiu patria, nezaobídu sa bez nich žiadne Vianoce. Alternatívu oproti klasickým príbehom, ktoré sa každoročne opakujú na obrazovkách televízorov, ponúka detská televízna stanica Minimax. Počas celého dňa sa môžete zoznámiť s hlavnými hrdinami populárnych rozprávok a prežiť s nimi množstvo vianočných dobrodružstiev. Nových animovaných kamarátov spoznajú tieto Vianoce nielen dievčatá, ale aj chlapci.

Okrem niekoľkých nových serialových sérií pribudnú do štedrovečerného programu najmä animované filmy. O tom, čo je na Vianoce naozaj dôležité a ako potešiť svojich kamarátov a blízkych počas týchto čarovných sviatkov, sa dozviete z vianočných príbehov na Minimaxe.

Barbie: Dokonalé Vianoce

Barbie a jej sestričky – Skipper, Stacie a Chelsea – plánujú cestu do New Yorku a hlavou sa im už premávajú nápady, čo tam budú počas Vianoc robiť. Každá z troch dievčat chce ale svoj veľký sen zrealizovať sama. Výlet do New Yorku im bohužiaľ prekazí zúrivá snehová búrka, ktorá sa prirúti tesne pred ich odjazdom. Dievčatá však čoskoro prídu na to, v čom tkvie pravá podstata dokonalých Vianoc –  v tom, že máme množstvo času, ktorý môžeme venovať rodine.

Minimax, 24.12.2015, 8:35, 15:40

My little Pony: Equestria Girls – Hry priateľsva

Canterlot High usporadúva raz za štyri roky Hry priateľstva, na ktorých s ostatnými školami súťaží v najrôznejších športových disciplínach. Doteraz sa stal víťazom hier zakaždým Crystal Prep a tak musí Fluttershy, Pinkie Pie, Rainbow Dash, Rarity, Applejack a Sunset Shimmer uzavrieť spojenectvo, aby tento rok hlavná cena pripadla im.

Minimax, 24.12.2015, 15:40

Arturove úžasné Vianoce

Artur si tieto Vianoce želá veľa snehu, úžasnú štedrovečernú hostinu a veľkolepý vianočný stromček bez pozlátka. Chcel by, aby boli všetci obdarovaní spokojní so svojimi darčekmi. Spolu so svojou rodinou a kamarátmi sa pripravujú na najlepšie Vianoce v mestečku Elwood, plány im však prekazia drobné prekážky.

Minimax, 24.12.2015, 7:40, 14:45 

 B11apc16_final.jpg

Zvedavý George 2 – Veselé opičie Vianoce

George a jeho kamarát v žltom klobúku už šťastne a nedočkavo počítajú, koľko dní chýba do Vianoc. Ale ani jeden z nich zatiaľ bohužiaľ netuší, čím by mohol svojho najlepšieho priateľa potešiť pod stromčekom. Podarí sa obom vymyslieť včas vhodný darček?

Minimax, 24.12.2015, 9:50, 16:55

Ak dávate prednosť rozprávkam, ktoré sú spracované do viacerých kratších častí, určite si s deťmi nenechajte ujsť tretiu sériu obľúbeného Malého princa. Toto animované spracovanie jedného z najslávnejších diel modernej svetovej literatúry si vás určite získa.

Malý princ žije so svojou milovanou ružou a vernou priateľkou líškou niekde na planétke B612. Jedného dňa začne ruža žiarliť na líšku, ktorá s Malým princom trávi príliš veľa času. Zlomyselný had má v pláne utopiť celý vesmír v tme a chlade, ale Malý princ sa mu pokúsi zmariť jeho plány. Napriek strašnému nebezpečenstvu, ktoré mu hrozí, sa Malý princ nenechá zastaviť a snaží sa vesmír zachrániť.

K téme

Nádherné gesto jednej z najkrajších Sloveniek, pozrite, čo spravila pre choré deti 8 vecí, ktoré si určite darujte k Vianociam

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.