Anne Hathaway si možno zahrá vo filme The Intern

Anne Hathaway
Anne Hathaway SITA/AP
reklama:

Herečka rokuje s tvorcami komédie po tom, čo z projektu odišla Reese Witherspoon.

Americká herečka Anne Hathaway sa možno objaví po boku Roberta De Nira vo filme The Intern. V komédii z pracovného prostredia by mala nahradiť Reese Witherspoon, ktorá projekt opustila v polovici januára pre údajné zlé plánovanie.

Hoci účasť herečky nie je potvrdená, Hathaway už stihla absolvovať čítanie scenára s Robertom De Nirom. Pracovné stretnutie údajne dopadlo dobre.

The Intern má byť komédiou o majiteľke internetovej spoločnosti, ktorá dostane internistu na dôchodku (v podaní Roberta De Nira, pozn. SITA). Snímku bude režírovať Nancy Meyers.

Premiéra je naplánovaná na rok 2015.

Tridsaťjedenročná Anne Hathaway sa v minulosti predstavila napríklad vo filmoch Denník princeznej (2001), Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození (2004), Skrotená hora (2005), Diabol nosí Pradu (2006), Vášeň a cit: Príbeh Jane Austen (2007), Rachel sa vydáva (2008), Dostaňte agenta Smarta (2008), Vojna neviest (2009), Láska a iné závislosti (2010) či Alica v krajine zázrakov (2010).

V roku 2011 účinkovala v romantickej komédii Jeden deň a svoj hlas prepožičala aj do animovaného filmu Rio. V júli 2012 mala premiéru akčná snímka Návrat Temného rytiera.

Slovenskí fanúšikovia ju v januári minulého roka mohli vidieť vo filmovom muzikáli Bedári, pričom pre rolu Fantine si ostrihala svoje dlhé vlasy. Za jej stvárnenie získala Zlatý glóbus i Oscara, na ktorého ju nominovali už za výkon vo filme Rachel sa vydáva.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.hollywoodreporter.com a z archívu agentúry SITA.

8. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej