Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Znamenia zverokruhu, horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
4. apríla 2016 HoroskopyHoroskopy na rok 2016 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

APRÍL – mesačný horoskop pre jednotlivé znamenia

Spoznajte, čo vás čaká v tomto mesiaci. Tu sú horoskopy.

Výklad kariet na mesiac marec je spracovaný pomocou kariet Tarot keltských drakov:

Všeobecné odporúčanie – Energie, ktoré k nám prúdia, nám dávajú riadne zabrať. Sú nielen silné, ale aj rýchle. Ešte stále – ako aj v mesiaci marci – sa môžete cítiť unavení, dezorientovaní, môžete pociťovať bolesti hlavy, krčnej chrbtice, môžete sa cítiť prázdni. Je dobré v tomto období zameriavať sa na veci, ktoré nám prinášajú radosť, pokoj, pri ktorých cítite prísun energie. Odpočívajte, premýšľajte, čo ešte treba v živote dať do poriadku. Sú to možno zmeny, ktoré zásadným spôsobom dokážu zmeniť vaše doterajšie fungovanie. Nebráňte sa im. Prijímajte tieto zmeny v pokoji. Nebráňte sa dverám, ktoré sa vám otvárajú – bránili by ste si tak v pokroku, ktorý je pre vás tak veľmi dôležitý! Všetko máte na dosah ruky, len tie ruky treba natiahnuť.

Baran

Stále vo vás prebieha vnútorný boj. Jedna strana vášho JA nabáda k zmene, k vyslobodeniu, ponúka kľúčik od okov, druhá strana hovorí: „Kľudne zostaň, je to tak v poriadku“. Koho poslúchnete? Verte, že v rukách držíte kúzelnú paličku, ktorou môžete naozaj stvoriť zázraky. Obdobie je pre vás tvorivé, prichádzajú nové nápady, je to obdobie vhodné pre začiatok nového životného cyklu. Dobrodružstvo je na obzore.

Býk

Silné karty pre tento mesiac a toto znamenie – tri karty veľkej arkány! Po dlhej dobe nezdarov, stresujúcich situácií, bezmocnosti a nepokoja prichádza pre vás obdobie kľudu, šťastia a pohody – karta sa obracia vo váš prospech. Minulé obdobie bolo však pre vás veľmi poučným, ak ste pochopili a prijali lekcie, ktoré vám boli dané, roztáča sa pre vás koleso šťastia. Ak nie, môžete skĺznuť späť. Je čas opustiť naozaj všetko, čo je vo vašom živote nefunkčné. Ak tak urobíte, nebudete sa stačiť diviť, čo všetko sa začne diať vo vašom živote.

Blíženec

Pre tento mesiac pre vás platí slovo „pravda“. Čo vo svojom živote riešite príliš dlho? Prišiel čas pohnúť sa dopredu. Silu na to máte, tak ju využite. Na chvíľu nechajte spať rozum a používajte svoju intuíciu, ktorá vás privedie k víťazstvu. Je možné, že prídete do kontaktu s úradnou osobou, právnik, polícia….V tomto mesiaci je vhodné riešiť majetkové záležitosti.

Rak

Tento mesiac môže byť pre vás, oproti ostatným, trochu stresovejší, nie veľmi vydarený. Môže k vám prísť správa, ktorá vám spôsobí smútok. Preto sa snažte tento mesiac robiť si radosti, vyjdite do prírody s rodinou, s priateľmi, choďte do wellness, ak radi rozmaznávate svoje telo, pokecajte s priateľkou na káve………tento mesiac sa potrebujete udržiavať v pozitívnej nálade…je vhodný čas na to, aby ste prestali lipnúť na minulosti.

Lev

Nevytvárajte si zbytočne scenáre, ktoré sa aj tak nenaplnia. Brzdia vás totiž vo vašom rozlete. Nesnažte sa riešiť záležitosti iných ľudí, tak potom môžu vznikať u vás negatívne pocity. Prijmite fakt, že každý je sám zodpovedný za svoj život a svoje rozhodnutia. Zamerajte sa na seba a na svoj život, je tu silný vplyv Bohyne, čiže vaša vnútorná sila. Využite ju pre seba TU a TERAZ. Zarábate si tak na krásnu budúcnosť.

Panna

Venujte sa svojmu telu a svojmu zdraviu. Vyjdite si do prírody, využite samotu pre nájdenie vnútorného pokoja, pre nájdenie rovnováhy. Tento mesiac je vyslovene o zameraní sa na seba samú. Naučte sa používať svoju emocionálnu energiu pozitívnym spôsobom.

Váhy

Nádherný výklad pre toto znamenie! Skvelé obdobie pre nové ciele, upresnenie tých starých a hlavne ich dosiahnutie! Uverte, že dokážete viac, ako si myslíte, lebo je to naozaj tak. S plnou vážnosťou uverte tomu, že ste jedinečné a úžasné! Je tu karta, ktorá vystihuje vaše znamenie – váhy. Môžete „žonglovať“ medzi dvomi záležitosťami naraz bez toho, aby ste stratili kontrolu, pretože už poznáte, čo je harmónia a spokojnosť. Je dobré však dávať pozor na hladinu energie, ktorá sa môže meniť ako aprílové počasie.

 

Škorpión

Zamerajte svoju energiu a vôľu na to, po čom túžite a nie naopak. Krúti sa pri vás totiž koleso šťastia, to znamená, že šťastie a osud sa obracia vo váš prospech. Vstúpili ste do obdobia zmeny cyklu, ktoré vám umožní sa buď posunúť dopredu, alebo dozadu. Záleží iba na vás. Pamätajte na to, že čo vysielate, to sa vám vráti. Môžete pociťovať, že na vás niekto rôznym spôsobom útočí. Nedajte sa strhnúť a choďte so vzpriamenou hlavou za svojim cieľom.

Strelec

Čo ste zasiali, to zožnete a tak sa vám aj bude dariť. Tento mesiac je pre vás vhodný na kúpu nehnuteľnosti, začatie podnikania. Apríl taktiež predstavuje vhodný čas na urovnanie sporov v rodine, s priateľmi. Apríl je pre vás mesiac, ktorým môžete vstúpiť do obdobia úspechu vlastne vo všetkých oblastiach. Využite to. Môže sa objaviť nová láska pre slobodných, či nové zamestnanie.

Kozorožec

Prehodnoťte svoje presvedčenie, že vaše šťastie sa odvíja od finančného zabezpečenia. Nie je to tak. Ponorte sa do svojho vnútra a tam hľadajte odpovede. Dostanete sa tak k darom, ktoré sú pre vás tak cenné a potrebné! Ponúka sa vám príležitosť ponoriť sa do novej oblasti poznania.

Vodnár

Úspech v pracovnej oblasti. Je možné, že sa budete rozhodovať ohľadne nových pracovných príležitostí alebo výhodnejšej pracovnej pozície. Môže to zásadným, pozitívnym smerom ovplyvniť váš život. Pozor však na ego, ktoré by vás mohlo zviesť zo správnej cesty. Počúvajte preto svoju intuíciu, tak pre vás nastane čas prosperity, šťastia a radosti. Tento mesiac môže byť pre vás výnimočne tvorivý.

Ryby

Pracujete na zhmotnení vášho sna? Idete dosiahnuť svoj vytúžený cieľ? Silu, odhodlanie a energiu na to máte. Konajte však čestne, podľa pravidiel, inak sa vám váš sen zrúti ako domček z karát. Ak budete konať čestne, prichádza k vám čas prosperity, šťastia, radosti – naplnenie vašich túžob a snov.

Horoskop zostavila Inka Nemezis

K téme

RYBY – horoskop na rok 2016 VODNÁR – horoskop na rok 2016

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.