Ariana Grande prežíva veľký smútok

Ariana Grande prichádza na Billboard Music Awards
Ariana Grande prichádza na Billboard Music Awards SITA/AP
reklama:

“Práve vtedy, keď si myslíte, že je to v poriadku, znova to na vás doľahne”, vyznala sa na Instagrame mladá speváčka.

Americká speváčka a herečka Ariana Grande priznala, že stále smúti za starým otcom, ktorý v júli prehral svoj boj s rakovinou. Dvadsaťjedenročná interpretka to napísala k fotografii, ktorú zverejnila prostredníctvom služby Instagram. “Nepamätám si už, či som vám všetkým ukazovala tento obrázok alebo nie, no je na ňom obloha v to popoludnie, keď sme prišli o starého otca… Je to neskutočné. Také nádherné! Celá obloha plakala spolu s nami a nebo mu otvorilo svoje brány! Chýba mi každý deň. Práve vtedy, keď si myslíte, že je to v poriadku, znova to na vás doľahne! Cítim jeho prítomnosť a cítim, že ma ochraňuje a bdie nado mnou každý deň, za čo som vďačná,” napísala k záberu.

Ariana Grande-Butera sa narodila 26. júna 1993 na Floride. V roku 2008 účinkovala v broadwayskom muzikáli 13, pričom za svoj výkon získala National Youth Theatre Association Award. S prvým albumom Yours Truly (2013), ktorý obsahuje single The Way, Baby I a Right There, i s druhou štúdiovou nahrávkou My Everything (2014) dobyla americký rebríček Billboard 200.

Vlani v decembri uviedla na trh EP Christmas Kisses. Známa je aj ako Cat Valentine, ktorú stvárnila v troch seriáloch – v roku 2011 v iCarly (2007 – 2012), V jako Victoria (2010 – 2013) a Sam & Cat (2013 – 2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.music-news.com a archívu agentúry SITA.

14. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA