Artfilm opäť zažiaril

Artfilm 2014
Artfilm 2014 Art Film Fest
reklama:

Záverečný ceremoniál festivalu sa niesol v exkluzívnom štýle.

Medzi hosťami sa objavili také mená ako Milan Lasica, mladá hviezda Danica Jurčová, herečka Eva Sakalová, minister kultúry Marek Maďarič či Wajma Bahar, ktorá okúzlila divákov minulý rok svojím výkonom vo filme Wajma.

Večer však patril hviezde svetového formátu – Trenčianske Teplice totiž poctila svojou návštevou nezabudnuteľná talianska herečka Claudia Cardinale, aby si prebrala cenu Hercova misia za svoj mimoriadny prínos svetovej kinematografii a vlastnoručne pripevnila mosadznú tabuľku so svojim menom vo Festivalom parku.

Podpis Ivana Trojana, ďalšieho držiteľa ceny Hercova misia, spočinul na deväťlitrovej fľaši lahodného šampanského Moët Brut Imperial, ktorá sa stala hlavnou výhrou v tombole, o ktorú súťažili návštevníci festivalu. Výťažok z nej poputoval na podporu festivalu. “Pre značku Moët & Chandon je potešením, že je stabilnou súčasťou veľkých filmových festivalov. Okrem Art Film Festu ste sa s ním mohli stretnúť napríklad aj na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch,” povedala Jana Pršanová, brand manažérka značky Moët & Chandon.

Fotoalbum k článku:

Art Film Fest potvrdil, že aj po dvadsiatich dvoch rokoch má stále čo ponúknuť. Hostia sa na záverečnej recepcii výborne zabávali až do skorých ranných hodín a Trenčianske Teplice opäť zažiarili na mape Slovenska. Nasledujúci 23. ročník Art Film Festu bude mať latku nastavenú poriadne vysoko!

1. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: DJ/PR