Ashlee Simpson a Evan Ross sa zajtra vezmú

Ashlee Simpson a Evan Ross
Ashlee Simpson a Evan Ross SITA/AP
reklama:

Na obrade by podľa nemenovaných zdrojov nemali chýbať ani ženíchova matka, speváčka Diana Ross, či hudobník Stevie Wonder.

Svadba americkej speváčky a herečky Ashlee Simpson s hercom Evanom Rossom sa uskutoční v nedeľu 31. augusta. Magazínu Us Weekly to potvrdilo viacero nemenovaných zdrojov z ich okolia. Na obrade v Greenwichi v Connecticute by sa podľa nich mali zúčastniť aj spevák Stevie Wonder a hercova matka, speváčka Diana Ross, ktorá páru pomáhala aj so svadobnými prípravami. Chýbať by nemali ani nevestina sestra Jessica a syn Bronx, ktorého má Ashley s bývalým manželom Peteom Wentzom.

Dvadsaťdeväťročná Simpson a 26-ročný Ross sa zasnúbili v januári tohto roka. Dvojica o tom vtedy informovala prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. “Moja životná láska povedala “áno”,” uviedol Ross. “Zasnúbila som sa s mojím miláčikom,” napísala Simpson. Obaja tiež zverejnili spoločnú fotografiu, na ktorej speváčka ukázala zásnubný prsteň.

Ashlee Simpson sa narodila 3. októbra 1984. V začiatkoch kariéry účinkovala v reality šou jej sestry Jessicy Simpson s názvom Newlyweds: Nick and Jessica (2003 – 2005). Mala tiež vlastný televízny program The Ashlee Simpson Show (2004 – 2005). Zahrala si napríklad v seriáli Melrose Place: Nová generácia (2009 – 2010). Na konte má nahrávky Autobiography (2004), I Am Me (2005) a Bittersweet World (2008). V máji 2008 sa jej manželom stal spomínaný basgitarista kapely Fall Out Boy Pete Wentz. V novembri potom porodila syna, ktorému dali meno Bronx Mowgli Wentz. O tri roky neskôr sa dvojica rozviedla. V rokoch 2011 až 2012 bol jej priateľom herec Vincent Piazza. S Evanom Rossom randí od júla 2013.

Evan Ross sa objavil napríklad v snímkach Pride (2007) alebo Greta (2009). Najnovšie sa divákom a diváčkam predstaví vo filme Hry o život: Drozdajka 1, ktorý by sa mal dostať do slovenských kín 20. novembra. Zahrá si aj v jeho pokračovaní s názvom Hry o život: Drozdajka 2, ktorého slovenská distribučná premiéra je naplánovaná na 19. novembra 2015.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

30. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA