Ashlee Simpson a Evan Ross sa zosobášili

Ashlee Simpson a Evan Ross
Ashlee Simpson a Evan Ross SITA/AP
reklama:

Slávnosť sa konala 31. augusta v Greenwichi v Connecticute v dome ženíchovej matky, ktorou je speváčka Diana Ross.

Americká speváčka a herečka Ashlee Simpson a herec Evan Ross sa v nedeľu 31. augusta zosobášili. Slávnosť sa konala v Greenwichi v Connecticute v dome ženíchovej matky, ktorou je speváčka Diana Ross. Sedemdesiatročná bývalá členka už nefungujúcej skupiny The Supremes pomáhala s prípravami a počas oslavy tiež vystúpila. Ashlee Simpson odviedol k oltáru jej päťročný syn Bronx. Medzi hosťami bola aj nevestina sestra Jessica Simpson s dcérou Maxwell a synom Aceom.

Dvadsaťdeväťročná Simpson a 26-ročný Ross spolu začali randiť v júli 2013. Zasnúbili sa tento rok v januári. Dvojica o tom vtedy informovala prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Moja životná láska povedala ‘áno’,” uviedol Ross. “Zasnúbila som sa s mojím miláčikom,” napísala Simpson. Obaja tiež zverejnili spoločnú fotografiu, na ktorej speváčka ukázala zásnubný prsteň.

Ashlee Simpson sa narodila 3. októbra 1984. V začiatkoch kariéry účinkovala v reality šou Jessicy Simpson s názvom Newlyweds: Nick and Jessica (2003 – 2005). Mala tiež vlastný televízny program The Ashlee Simpson Show (2004 – 2005). Zahrala si napríklad v seriáli Melrose Place: Nová generácia (2009 – 2010). Na konte má nahrávky Autobiography (2004), I Am Me (2005) a Bittersweet World (2008). V máji 2008 sa jej manželom stal basgitarista kapely Fall Out Boy Pete Wentz. V novembri potom porodila syna Bronxa. O tri roky neskôr sa dvojica rozviedla. V rokoch 2011 až 2012 bol jej priateľom herec Vincent Piazza.

Evan Ross sa objavil napríklad v snímkach Pride (2007) alebo Greta (2009). Najnovšie sa divákom predstaví vo filme Hry o život: Drozdajka 1, ktorý by sa mal dostať do slovenských kín 20. novembra. Zahrá si aj v jeho pokračovaní s názvom Hry o život: Drozdajka 2, ktorého slovenská distribučná premiéra je naplánovaná na 19. novembra 2015.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

1. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA