Ashley Benson a Ryan Good sa rozišli

Ashley Benson
Ashley Benson SITA/AP
reklama:

Herečka a modelka je vraj príliš mladá na to, aby mala vážny vzťah.

Americká herečka a modelka Ashley Benson už netvorí pár s producentom Ryanom Goodom. Magazínu Us Weekly to potvrdilo viacero nemenovaných zdrojov z okolia páru. „Mali problémy, tak sa rozhodli, že sa rozídu,“ povedal jeden zo zdrojov. „Ich vzťah vždy sprevádzali nezhody,“ doplnil druhý anonym.

Dvojica, ktorá spolu randila približne tri roky, sa po prvý raz rozišla v roku 2012. Dvadsaťpäťročná rodená Kalifornčanka a o päť rokov starší Good si však neskôr k sebe opäť našli cestu. Druhýkrát sa rozišli vlani v marci, pričom Benson vtedy priznala, že potrebuje byť istý čas sama. „Vždy, keď sa s niekým rozídete, je to drsné. Ryan a ja sme si stále blízki, no som príliš mladá na to, aby som mala vážny vzťah. Mojím priateľom je moja práca,“ vyjadrila sa herečka pre magazín Seventeen. Pár sa dal opäť dohromady v decembri 2013.

Ashley Victoriu Benson môžu diváci a diváčky poznať predovšetkým ako Hannu Marin zo seriálu Roztomilé mrchy (2010). V rokoch 2004 – 2007 účinkovala v televíznom projekte Tak plynie čas (1965) a zahrala si aj v seriáli Čarodejnice z Eastwicku (2009 – 2010). Nedávno ju nominovali na People’s Choice Awards v kategórii Najobľúbenejšia herečka káblovej televízie. Ryan Good v minulosti spolupracoval napríklad s kanadským spevákom Justinom Bieberom.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

20. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA