Avril Lavigne je nahnevaná: Nie som drogovo závislá!

Avril Lavigne
Avril Lavigne SITA/AP
reklama:

Speváčka odmieta tvrdenia, že by strávila vianočné sviatky v zariadení pre drogovo závislých.

Kanadská speváčka Avril Lavigne poprela špekulácie o tom, že by sa liečila zo závislosti od drog.

Správy o tom, že s 30-ročnou rodáčkou z mesta Belleville nie je niečo v poriadku, sa na verejnosti začali šíriť po tom, ako interpretka na sociálnej a mikroblogovacej sieti poprosila priaznivcov o modlitby, pretože ju podľa vlastných slov trápia zdravotné problémy.

Za tie podľa bulvárnych médií z veľkej časti môže rozchod s lídrom rockovej kapely Nickelback Chadom Kroegerom, za ktorého sa speváčka vydala vlani.

“Správy o tom, že som v liečebni sú smiešne! Jediná vec, od ktorej som práve teraz závislá, je Bing Crosby. ŠŤASTNÉ VIANOCE VÁM VŠETKÝM!” napísala Lavigne na Twitter.

Avril Lavigne v roku 2002 vydala debutový album Let Go. Pochádzajú z neho hity ako Complicated, Sk8er Boi, I’m With You či Losing Grip.

Nasledovali albumy Under My Skin (2004), The Best Damn Thing (2007), Goodbye Lullaby (2011) a Avril Lavigne (2013), na ktorom spolupracovala aj so spomínaným Kroegerom.

Na celom svete predala viac než 30 miliónov kópií nahrávok. Na konte má napríklad osem nominácií na prestížne ceny Grammy.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

26. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA