Baran – horoskop na rok 2015

baran, znamenie, horoskop, zvieratník, znamenie zverokruhu
Thinkstock
reklama:

Tomuto roku bude vládnuť Jupiter, ktorý ženám v znamení Barana prinesie mnohé pozitívne zmeny.

Láska a rodina

Dočkali ste sa. Konečne hviezdy prajú aj vám. Navyše planéta lásky Venuša pomôže zlepšiť vzťahy zadaným a singles zažijú skutočnú lásku, ktorú stretnú na zahraničných cestách. Najhorúcejšie dni vás čakajú v marci. Pozor však na máj. Tento mesiac bude pre vás konfliktný. Hrozí aj možné násilie. V júni sa vzťahy ustália a vy dosiahnete všetko, čo si zaumienite. Leto si budete užívať najmä v auguste. Tie slobodné a bezdetné zažijú trošku viac dobrodružstva ako sú zvyknuté, no letné lásky v tomto roku nemajú pre ženy narodené v znamení Baran dlhé trvanie. Tie zadané a s deťmi sa túžia rozdať najmä svojim deťom, pre ktoré sú ochotné dať aj to posledné. V septembri však buďte trošku sebecké. Keď ste totiž šťastné vy, šťastné sú aj vaše deti. S príchodom jesene sa vo vás znovu prebudia jarné city, no s príchodom zimy vás opäť čakajú komplikácie vo vzťahu. Buďte na pozore, aby ste nepremeškali riešenie, ktoré sa vám počas tohto zložitého obdobia ponúkne.

Zdravie

Ženy narodené v znamení Baran budú tento rok plné sily a elánu. Najmä prvú polovicu roka budete mať vynikajúcu kondičku. Pozor však na nahromadený stres, ktorý si môže vybrať malú daň na vašom zdraví. Skúste si ukradnúť pár chvíľ na relax a využite na to najmä leto. Tak načerpáte sily a zvládnete náročné obdobie zimných mesiacov.

Práca a peniaze

S výnimkou malej februárovej prestávky mierite nezadržateľne k víťazstvu. Vaše pracovné vzťahy sa zlepšia a čaká vás konečne ocenenie za vašu prácu. Najmä marec a začiatok apríla je vhodné obdobie požiadať o zvýšenie platu. Z pracovného úspechu budú profitovať i vaši blízki. V zime si však dajte pozor na zlé investície.

18. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod