Beyoncé a Jay Z vraj nemajú problémy

Jay Z s manželkou Beyoncé
Jay Z s manželkou Beyoncé SITA/AP
reklama:

Otec speváčky tvrdí, že reči o rozvode nie sú pravdivé.

Podľa Matthewa Knowlesa správy o problémoch manželov rozšírili, aby podnietili predaj lístkov na ich spoločné turné On the Run.

Otec americkej speváčky Beyoncé, Matthew Knowles, potvrdil, že jeho dcéra a jej manžel Jay Z sa nerozvádzajú. Pre rozhlasovú stanicu 104,1 KRBE Knowles vyhlásil, že správy o problémoch v manželstve neboli pravdivé. Zároveň priznal, že ich vytvorili preto, aby podnietili predaj lístkov na spoločné turné páru s názvom On the Run.

“Volá sa to jedijský trik (podľa rytierskeho rádu Jedi z sci-fi ságy Hviezdne vojny, pozn. SITA). Ľudia o tom hovoria a predaj lístkov ide hore,” uviedol v rozhovore Knowles. Ako tiež 63-ročný hudobný manažér prezradil, pre rovnaký účel sa v máji udial aj konflikt rappera Jay Z s mladšou sestrou Beyoncé. Solange Knowles vtedy zaútočila na švagra v hotelovom výťahu. “Predaj albumu Solange sa zvýšil o dvesto percent,” vyjadril sa Knowles. “Viem, pretože už sme to pár krát urobili,” dodal neskôr.

Beyoncé Giselle Knowles-Carter začala hudobnú kariéru v 90. rokoch minulého storočia ako členka skupiny Destiny’s Child, neskôr sa vydala na sólovú dráhu. Vydala albumy Dangerously In Love (2003), B’Day (2006), I Am… Sasha Fierce (2008), 4 (2011) a Beyoncé (2013), pričom so všetkými dobyla americký rebríček Billboard 200.

Jedna z najlepšie zarábajúcich interpretiek na svete získala už 17 cien Grammy, tri z nich ešte ako členka Destiny’s Child, ostatné ako sólová interpretka. Jay Z a Beyoncé sa zosobášili v roku 2008 a v januári 2012 sa im narodila dcéra Blue Ivy. Spoločné turné On The Run odštartovali 25. júna v Miami.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

29. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA