Beyoncé uverejnila video z príprav na MTV VMA

Beyoncé
Beyoncé SITA/AP
reklama:

Známa speváčka počas ceremoniálu predviedla 15-minútovú koncertnú šou.

Americká speváčka Beyoncé zverejnila prostredníctvom služby YouTube video zachytávajúce prípravy na jej vystúpenie na tohtoročnom udeľovaní MTV Video Music Award.

Tridsaťdvaročná rodáčka z Houstonu v Texase počas ceremoniálu predviedla približne 15-minútovú šou, na ktorej predstavila hity zo zatiaľ poslednej štúdiovky Beyoncé (2013). Choreografické či technické skúšky pre toto vystúpenie zachytáva práve krátky dokument.

V jeho závere, ktoré už zobrazuje speváčku po koncerte, jej dcéra Blue Ivy oznamuje, že bola skvelá. Beyoncé na tohtoročných MTV Video Music Awards získala tri ceny, okrem toho si prevzala aj Michael Jackson Video Vanguard Award za prínos televízii MTV.

Beyoncé Giselle Knowles-Carter začala hudobnú kariéru v 90. rokoch minulého storočia ako členka skupiny Destiny’s Child, neskôr sa vydala na sólovú dráhu.

Vydala albumy Dangerously In Love (2003), B’Day (2006), I Am… Sasha Fierce (2008), 4 (2011) a spomínaný Beyoncé (2013), pričom so všetkými dobyla americký rebríček Billboard 200.

Jedna z najlepšie zarábajúcich interpretiek na svete získala už 17 cien Grammy, tri z nich ešte ako členka Destiny’s Child, ostatné ako sólová interpretka. Jej manželom je od roku 2008 rapper Jay Z, s ktorým má dcéru Blue.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

(SITA, yz;gm),201409060042

6. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA