Bežné nákupy zvládnete ľavou zadnou

Ferratum
Ferratum
reklama:

BRATISLAVA 5. marca (PR) – Poznáte to. Výplata sa skrátila o polovicu už v prvý týždeň po príchode. Ako máte vyžiť do konca mesiaca? Čakajú vás ešte minimálne tri nákupy. Zahoďte starosti za hlavu a siahnite do vrecka po mobil. Vďaka nemu budete mať peniaze na účte už zajtra a nákupy sa môžu veselo začať. S rýchlou pôžičkou ide všetko hladšie. Jeden ťuk vám otvorí dvere do sveta expresného pôžičiavania.

Ako získať rýchlu pôžičku?

Na to Vám stačí jediná SMSka. Do nej vpíšete niekoľko údajov. Nie, nebojte sa. Nejde o nič zvláštne. Nebudete musieť obehávať úrady, ani prehrabávať šuplíky s rôznymi dokladmi a zmluvami. Stačiť vám bude aj občiansky preukaz.

Do správy postupne v správnom poradí vpíšete konkrétne údaje o vás. Jedná sa o základné informácie, ako je meno, adresa, či rodné číslo. Ďalej nasleduje číslo účtu. To vyplníte v prípade, že chcete mať peniaze na účte skutočne už zajtra. Doplníte niekoľko ďalších údajov a nezabudnite zadať požadovanú sumu a termín splatnosti. Po odoslaní žiadosti si už len chvíľu počkáte na kontrolný telefonát a oznam o schválení žiadosti a pôžička je vaša. Veríme, že vám padne vhod.

Nestíhate?

Ak ste v tom všetko zhone pri nákupoch zabudli na dátum splatnosti, nepodľahnite panike. Pre takéto situácie máme jednoduchú pomôcku. Stačí ak si objednáte prolong. Ide o službu, vďaka ktorej sa vám termín splatnosti presunie o ďalších 15 dní. Vy si tak môžete vydýchnuť.

Napíšte SMS na číslo 0902 028 028 s týmito údajmi:

1. Vaše rodné číslo – Aby sme vás mohli ľahšie identifikovať.

2. Variabilný symbol vašej pôžičky – Tento údaj ste získali pri schválení žiadosti. Vďaka tejto informácii budeme vedieť presne spoznať vašu pôžičku bez toho, aby došlo k omylu.

Po odoslaní správy uhradíte poplatok za prolong a 15 dní k dobru je vašich.

5. marca 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR

Jednoducho Diana

Jednoducho diana.jpg

Občas vnímam 31. august ako vystrihnutý zo zlého filmu. Nielen kvôli jeho smutnému podtónu. Každý jeden deň v roku sa už … Čítať ďalej