Beznohá modelka Aimee Mullins sa zasnúbila

Aimee Mullins a  Rupert Friend
Aimee Mullins a Rupert Friend Thinkstock
reklama:

Bývalá najkrajšia žena sveta randí s týmto anglickým hercom.

Anglický herec Rupert Friend, známy napríklad z historickej drámy Mladá Viktória (2009), sa zasnúbil s americkou atlétkou a modelkou Aimee Mullins. Informoval o tom magazín People, podľa ktorého však samotná dvojica zatiaľ túto informáciu nepotvrdila ani nevyvrátila.

Tridsaťosemročná rodáčka z Allentownu v Pensylvánii a jej o päť rokov mladší partner sa v utorok zúčastnili na udeľovaní L’Oréal Paris’s Women of Worth awards, kde Mullins vyhlásila meno jednej z ocenených žien. Ako uviedol nemenovaný zdroj, Friend, ktorý v minulosti randil napríklad s Keirou Knightley, sa k modelke počas podujatia správal ako džentlmen. „Počas celého večera sa k nej bol veľmi pozorný, podsúval jej stoličku, otváral dvere na aute. Boli rozkošní, užívali si večer a prítomnosť jeden druhého,“ prezradil pre People jeden z hostí.

Ruperta Frienda môžu diváci a diváčky poznať aj z filmov Pýcha a predsudok (2005) či Chlapec v pruhovanom pyžame (2008). Od roku 2012 účinkuje v seriáli Homeland – Zradca (2011). Najbližšie sa fanúšikom a fanúšičkám predstaví v trileri Agent 47, ktorý uvedú do slovenských kín 27. augusta 2015. Pracuje tiež ako režisér a scenárista.

Aimee Mullins sa okrem modelingu a športu venuje aj herectvu. V detstve jej museli amputovať časti oboch dolných končatín. Kariéru odštartovala ako paralympijská šprintérka, neskôr sa z nej stala modelka. Spolupracovala napríklad s návrhárom Alexandrom McQueenom.

Fotoalbum k článku:

V roku 1999 ju magazín People zaradil do rebríčka najkrajších žien sveta. Zahrala si napríklad v dráme Cremaster 3 (2002), komédii Appropriate Behavior (2014) či kriminálnej dráme Rob the Mob (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com.

6. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA