Blake Lively vždy túžila po deťoch, tehotenstvo si užíva

Blake Lively
Blake Lively SITA/AP
reklama:

Pre herečku je vraj dôležité, aby mala veľkú rodinu. Sama vyrastala so štyrmi súrodencami.

Americká herečka Blake Lively, ktorá v súčasnosti čaká prvého potomka, vraj vždy vedela, že sa raz chce stať matkou. Dvadsaťsedemročná rodáčka z kalifornskej Tarzany to uviedla v rozhovore pre americký magazín Us Weekly.

“Je to niečo, čo som chcela už od detstva. Nikdy som nevedela, čím by som si mala zarábať na živobytie, no vždy som vedela, že chcem mať veľa detí. Pochádzam z veľkej rodiny, takže to pre mňa vždy bolo dôležité. Som naozaj nadšená z toho, že sa mi to práve deje,” povedala.

Herečka, ktorá má staršieho brata Erica, nevlastné sestry Lori a Robyn a nevlastného brata Jasona, čaká dieťa s kanadským hercom Ryanom Reynoldsom. Dvojica sa zoznámila počas nakrúcania filmu Green Lantern (2011). Zosobášili sa v septembri 2012 v Južnej Karolíne.

Blake Lively je známa predovšetkým ako Serena zo seriálu Gossip Girl (2007 – 2012). Predstavila sa aj v snímkach ako Sesterstvo putovných nohavíc (2005), Neprijatý? Fpoho! (2006), New York, milujem ťa (2009), Mesto (2010) či Divosi (2012). Herečka v minulosti chodila napríklad s Leonardom DiCapriom alebo Pennom Badgleym.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

18. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA