Bláznivý Ukrajinec opäť vyčíňal, odniesla si to Kardashian

Kim Kardashian
Kim Kardashian SITA/AP
reklama:

Vitalij Seďuk je známy tým, že si strieľa zo známych osobností.

Americká televízna celebrita Kim Kardashian West sa stala ďalšou obeťou žartov bývalého reportéra Vitalija Seďuka. Ukrajinec, ktorý je známy tým, že si strieľa z rôznych známych osobností, schmatol 33-ročnú rodáčku z Los Angeles za nohy, keď vystupovala z auta. Manželke rappera Kanyeho Westa sa však s pomocou bodyguarda podarilo udržať rovnováhu a nespadnúť. Incident sa odohral počas Parížskeho týždňa módy, ktorý sa začal 23. septembra a potrvá až do 1. októbra.

Šialenec z Ukrajiny dostal podmienku za útok na Brada Pitta

Dúfam, že Kim je v poriadku a že sa na mňa nebude hnevať, pretože som ju nechcel zraniť. Kanye je šťastný muž, Kim je bohyňa!“ vyjadril sa Seďuk pre portál MailOnline a dodal, že takýmto spôsobom chcel vyjadriť svoj nesúhlas s tým, že mu zakázali vstup do Spojených štátov amerických.

Súd sa pre takýto krok rozhodol práve preto, že podobné žarty vykonal v minulosti aj na Bradovi Pittovi, Leonardovi DiCapriovi, Bradleym Cooperovi či Americe Ferrere. Obeťami jeho vtipov sa stali aj speváčka Adele či herec Will Smith.

Obete žartov Vitalia Sediuka

Fotoalbum k článku:

Kim Kardashian, známa napríklad vďaka reality šou Kardashianky a ich rodina (2007), začala s Westom randiť v apríli 2012, vlani v júni sa im narodila dcéra North a v októbri sa zasnúbili. Hudobník požiadal televíznu celebritu o ruku na jej 33. narodeniny na sanfranciskom bejzbalovom štadióne, a to v sprievode 50-členného orchestra.

Incident v Cannes: Ferrera mala takmer pod šatami chlapa!

Predsvadobné oslavy sa uskutočnili 23. mája na francúzskom Zámku vo Versailles, samotná svadba sa konala o deň neskôr v talianskej Florencii. Dvojica si pre túto príležitosť prenajala pevnosť zo 16. storočia známu ako Belvedere.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

26. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA