Blíženci – horoskop na rok 2015

blíženci, znamenie, horoskop, zverokruh, zvieratník
Thinkstock
reklama:

Jupiter vás má v obľube vždy. Teraz, keď je vládcom roku, tešte sa! Ste na zozname jeho favoritov.

Láska a rodina

Tento rok buďte empatické i tolerantné. Snažte sa vžiť do úlohy a problémov iných. Pomôže vám to zlepšiť svoje spoločenské postavenie. Navyše v roku 2015 určite nebudete sama! Jupiter vám nadelí hneď niekoľko mužov na výber. No nie s každým bude aj zábava. Vy si s tým však hravo poradíte. Pre tie zadané nastal čas prehodnotiť svoje názory na partnera. Vyriešite tak jeden problém, ktorý vás už dlhší čas trápi. Najrizikovejší mesiac v roku je pre vás máj. V letných mesiacoch sa to napraví a vás čakajú príjemné prekvapenia. Ďalšie kritické obdobie vás stretne na jeseň. To sa však týka vašich vzťahov s priateľmi a nie s partnerom. U svojich najlepších priateľov totiž narážate stále na nepochopenie, ktoré vyústi do vážnych konfliktov. Ale planéty vás upokoja a utešia. Na konci roku bude zase všetko v najlepšom poriadku.

Zdravie

Tento rok dajte pozor na svoje zdravie. Hrozia vám opuchy nôh, choroby ciev a srdca. Je načase zdravšie žiť. Tento rok sa na vás aj ľahšie nalepia kilá. Tí, čo naopak pravidelne športujú, by si mali dať pozor na úrazy. Najmä v prvej polovici roku.

Práca a peniaze

V zamestnaní vás čaká úspech. Jupiter v spolupráci s Merkúrom vám vyčaruje najmä v marci, júni a júli perfektné pracovné podmienky. To sa odzrkadlí aj na vašich financiách. Koncom roka vás však chytí prehnaná chuť utrácať. Pozor na to. Aby ste nevstúpili do nového roku so zbytočnými dlhmi. Ešte jedna rada na záver: Nesnažte sa za každú cenu presadzovať svoje názory. Ak si občas vypočujete mienku iných, obohatí vás to.

24. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod