Bobbi Kristina Brown mala záchvaty! Prebrala sa?

Dcéra Whitney Houston je stále v kritickom stave, Bobbi Kristina Brown
Nick Gordon a Bobbi Kristina Brown SITA/AP
reklama:

Prinášame vám nové správy o zdravotnom stave dvadsaťjedenročnej dcéry zosnulej speváčky Whitney Houston.

Dcéru zosnulej americkej speváčky a herečky Whitney Houston Bobbi Kristinu Brown prebrali z kómy, no po tom, ako mala záchvaty, ju opäť uviedli do umelého spánku. Informáciu pre americký týždenník People potvrdil nemenovaný člen rodiny a dodal, že nové správy všetkých sklamali, pretože dúfali, že sa zdravotný stav 21-ročnej rodáčky z New Jersey zlepší.

Bobbi Kristinu, ktorej otcom je spevák Bobby Brown, našiel 31. januára v bezvedomí vo vani jej partner Nick Gordon spolu s kamarátom Maxom Lomasom. Muži jej poskytli kardiopulmonálnu resuscitáciu a zavolali záchranku. Tá ju previezla do nemocnice v meste Roswell v Georgii, kde ju uviedli do umelého spánku. Po niekoľkých dňoch ju potom premiestnili do zdravotníckeho zariadenia v Atlante, kde nedávno podstúpila tracheotómiu.

Čítajte aj: Veľký zvrat: Partnera Bobbi Kristiny vyšetruje polícia!

Obdobnú situáciu zažila rodina aj pred troma rokmi. Spomínanú Whitney Houston našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

Čítajte aj: Podobný osud ako matka? Dcéra Houston sa ešte neprebrala

Bobbi Kristina vlani v januári oznámila, že sa s Gordonom zosobášili. Právnik jej otca Christopher Brown však tento rok začiatkom februára vyhlásil, že manželmi nikdy neboli. Zaujímavosťou je, že Gordona od jeho dvanástich rokov vychovávala práve Houston, takže dvojica spolu dospievala.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

26. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA