Bratislava sa premenila na módnu metropolu

Fashion LIVE! 2014
Fashion LIVE!
reklama:

Podujatie Fashion LIVE! prinieslo do centra Bratislavy exkluzívnu atmosféru, ktorú možno zažiť na veľkolepých týždňoch módy vo svete.

Krásne priestory Starej Tržnice akoby boli ušité na mieru práve pre podujatie Fashion LIVE!. Mólo postavené podľa najvyšších svetových štandardov dopĺňalo horné poschodie, kde mali priestor s dizajnérske showroomy, výstavy a Fashion LIVE! pop-up obchod.

Dizajnéri v stredu predstavili kolekcie na tej najvyššej úrovni. Svoje modely predstavili Sci-Fi Safari, obchody Marella a M.ona, dizajnérka Jana Gavalcová, Lenka Sršňová, Veronika Hložníková a prvý deň uzatvoril Marcel Holubec W. Každá prehliadka bola výnimočná a spoločne vytvorili pestrofarebný a rozmanitý celok. Pozrieť a podporiť našich návrhárov prišli aj známe osobnosti slovenského showbiznisu. Supermodelky Michaela Kocianová a Denisa Dvončová ozdobili stredajší večer.

Filip Hrivňák, najúspešnejší slovenský model, ktorý má za sebou veľkú celosvetovú kampaň pre módny dom Versace, ako aj titulku prestížneho časopisu Vogue či predvádzanie pre Givenchy prišiel spolu so svojími známymi. Herečky Zdena Studenková, Karin Hajdu, Monika Hilmerová a spisovateľka Tamara Heribanová sedeli v prvých radách. Pozvanie prijali aj legendy slovenského hip-hopu Branči Kováč alias aka Vec spolu so Supom z kapely Moja Reč, čo je jasným dôkazom toho, že Fashion LIVE! prilákalo množstvo ľudí z rôznych brandží.

Druhý prehliadkový deň odštartovalo predstavenie mladých dizajnérov, finalistov súťaže Signal Fresh Fashion Contest a študentmi Ateliéru Design Odevu z UTB Zlín a pokračoval obchodom La Femme. Potom predstavili svoje modely talentované slovenské módne stálice Lubica Poncik, Veronika Lokajíčková, Jana Kuzmová a Petra Poórová. Zavŕšenie celého dňa prišlo v podaní prehliadky Borisa Hanečku.

Fotoalbum k článku:

Pre viac info sledujte stránky www.fashionlive.sk

18. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk