Britney Spears bude spievať vo Vegas ďalšie dva roky

Britney Spears
Britney Spears shutterstock.com
reklama:

Sériu rezidenčných koncertov mala speváčka ukončiť na budúci rok.

Americká speváčka Britney Spears podpísala novú zmluvu na sériu rezidenčných koncertov v Las Vegas. Tridsaťdvaročná rodáčka z McCombu v Mississippi to potvrdila v rozhovore pre reláciu Good Morning Britain.

Na otázku Richarda Arnolda, či jej predĺžili kontrakt, odpovedala, „Áno, áno. Som naozaj nadšená.“ Pôvodná zmluva na šou Piece of Me mala interpretke vypršať na budúci rok. V Planet Hollywood Resort and Casino bude však vďaka novej dohode vystupovať až do roku 2017.

Britney Spears sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu …Baby One More Time (1999). Nasledovala nahrávka Oops!… I Did It Again (2000). Neskôr vydala albumy Britney (2001), In the Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického albumového rebríčka Billboard 200.

Na konte má hity ako …Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!… I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till the World Ends. V súčasnosti ju zamestnáva aj propagácia vlastnej kolekcie spodnej bielizne, ktorú uvádza na trh pod názvom The Intimate Britney Spears. Nedávno tiež oznámila, že začala pracovať na novej štúdiovke.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

25. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA