Britney Spears sa nesmie stretávať s expriateľom

Britney Spears
Britney Spears SITA/AP
reklama:

Bráni jej v tom totiž jej vlastná rodina…

Bývalý barman má zákaz vstupu do speváčkinho kalifornského domu. Pustiť ho nechcú ani na interpretkine vystúpenia v Las Vegas.

Rodina a spolupracovníci americkej speváčky Britney Spears si neprajú, aby ju kontaktoval jej bývalý priateľ David Lucado. Informoval o tom portál TMZ, podľa ktorého má zamestnanec právnej firmy zákaz vstupu do interpretkinho kalifornského domu a pustiť ho nechcú ani na jej vystúpenia v Las Vegas. Okrem toho nastavili speváčkin mobilný telefón tak, aby automaticky odmietal hovory od neho.

Tridsaťdvaročná Spears a jej expartner sa rozišli pre údajnú Lucadovu nevera. Tú má podľa portálu TMZ potvrdzovať videonahrávka, na ktorej vidieť ako tancuje s neznámou ženou. Bývalý barman sa však bráni, že v čase jej vzniku, bol už jeho vzťah so speváckou hviezdou naštrbený.

Dvojica sa dala dohromady vlani, krátko po tom, ako Spears odvolala zásnuby s Jasonom Trawickom. Predtým bol jej manželom tanečník Kevin Federline, s ktorým má dvoch synov. Okrem toho bola tiež krátko vydatá za priateľa z detstva Jasona Alexandera a randila aj s Justinom Timberlakeom.

Britney Spears sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu …Baby One More Time (1999). Nasledovala nahrávka Oops!… I Did It Again (2000). Popová princezná, ako ju prezývajú, neskôr vydala albumy Britney (2001), In the Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického albumového rebríčka Billboard 200. Na konte má hity ako …Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!… I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till the World Ends.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

31. augusta 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA