Britney Spears už nezarába len spevom, navrhuje bielizeň!

Britney Spears
Britney Spears Twitter
reklama:

Kolekcia spodnej bielizne by sa mala dostať do predaja v septembri, pričom dostupná by mala byť v Spojených štátoch amerických i v Európe.

Americká speváčka Britney Spears navrhla vlastnú kolekciu spodnej bielizne. Tridsaťdvaročná interpretka sa novinkou pochválila na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter, kam umiestnila svoju fotografiu v bielizni, ktorú sama navrhla.

Kolekcia by sa mala do predaja dostať v septembri, pričom dostupná by mala byť v Spojených štátoch amerických i v Európe.

“Každá žena by sa mala cítiť sebaisto a krásne vo všetkom, čo si oblečie. Kúsky z kolekcie The Intimate Britney Spears chcem navrhnúť tak, aby boli sexi, luxusné a zároveň pohodlné. Som nadšená z toho, že môžem verejnosti predstaviť túto kolekciu, pretože cítim, že sme dosiahli presne to,” vyjadrila sa Spears.

Britney Spears sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu …Baby One More Time (1999). Nasledovala nahrávka Oops!… I Did It Again (2000). Popová princezná, ako ju prezývajú, neskôr vydala albumy Britney (2001), In the Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického albumového rebríčka Billboard 200.

Na konte má hity ako …Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!… I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till the World Ends.

Informácie pochádzajú z webstránky www.glamourmagazine.co.uk a archívu agentúry SITA.

27. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA