Britney Spears: Ženy už nepotrebujú mužov!

Britney Spears
Britney Spears - 20 miliónov dolárov SITA/AP
reklama:

Speváčka prezradila, čo potrebuje na to, aby sa cítila sebavedomejšie.

Americká speváčka Britney Spears tvrdí, že na to, aby sa dnešné ženy cítili dobre, nepotrebujú mať po svojom boku muža. Tridsaťdvaročná rodáčka z McCombu v Mississippi to uviedla počas prezentácie vlastnej kolekcie spodnej bielizne v Dánsku. “Chcem odkázať všetkým ženám, že si myslím, že na to, aby ste sa cítili sebavedomejšie a aby ste sa mali radšej, už v tomto svete nepotrebujú chlapa. Myslím, že jednoducho potrebujete samy seba, trošku lásky a kúpeľ,” prezradila interpretka, ktorá sa nedávno rozišla s priateľom Davidom Lucadom.

Britney Spears sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu …Baby One More Time (1999). Nasledovali nahrávky Oops!… I Did It Again (2000), Britney (2001), In The Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200.

Na konte má hity ako …Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!… I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till The World Ends. V roku 2002 si zahrala Lucy Wagner vo filme Crossroads a objavila sa aj v snímke Austin Powers v Zlatom úde.

O šesť rokov neskôr stvárnila Abby v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014). Nedávno oznámila, že začala pracovať na novej štúdiovke.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

30. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA