Buďte o krok vpred a odhaľte jarné trendy s F&F!

Buďte o krok vpred a odhaľte jarné trendy s F&F!
F&F
reklama:

Každá nová jar je akýmsi príjemným prísľubom. Prísľubom teplejších dní, rozkvitnutých stromov a času, keď je vonku dlhšie svetlo. S týmto všetkým prichádza aj závan nových trendov, sviežich farieb, šatník sa odľahčuje od kabátov a kožušín, aby mohol prijať vzdušné materiály i nové strihy. Na jar/leto 2015 velia nielen svetoví návrhári, ale aj britská módna značka F&F.

Túto sezónu bude dámske oblečenie v súzvuku s oddychovým štýlom a novým zmyslom pre pohyb. Ľahké, neutrálne odtiene kontrastujú s khaki a metalickými tónmi. Predĺžené vesty a ľahké nohavice sa budú nosiť s uvoľnenými blúzkami. Splývavé maxi šaty a sukne sú podporené delikátnou bielizňou, aby spoločne vytvorili uvoľnenú siluetu.

Fotoalbum k článku:

Khaki a cullotes

Nadčasové kúsky ako trenčkot či parka sa objavia vo vojenskej khaki farbe. Mestská línia kolekcie F&F na jar/leto 2015 je inšpirovaná športovými detailami a tým stiera hranicu medzi kanceláriou a fitkom. Všetko v jednom a všetko funkčné, krátke nohavice, tzv.cullotes budú hitom do kancelárie aj na voľný čas.

F&F

Caroline Briggs, módna manažérka značky F&F o kúskoch, na ktoré sa na jar najviac teší. Priblíží aj novinky, ktoré si rozhodne nenechá ujsť, či doplnok, bez ktorého sa nezaobíde.

Ako by si popísala svoj štýl?

Jednoduché strihy a výrazné doplnky. Kúsky, ktoré vyzerajú dobre na mojej postave som dlho hľadala, no našla som ich. Preto si teraz môžem dovoliť experimentovať s nápadnými doplnkami, aby som celkovo ozvláštnila . 


Čím si na jar obnovíš šatník?

Jasnými farbami. Zbožňujem najmä ružovú – je ženská, veselá a skvele sa kombinuje s inými odtieňmi. 


Na ktorý trend sa najviac tešíš?

Jednoznačne na grafické potlače. Na prehliadkových mólach vyzerali skvele a už vtedy som si povedala, že ich budem nosiť od hlavy až po päty alebo kombinovať s farebným topom jednoduchého strihu. 


Tvojou uniformou budú túto sezónu…

Tričkové šaty s potlačou. Príjemne sa nosia a vyzerajú výborne s vysokými podpätkami aj s teniskami. 


Bez akých doplnkov sa na jar nezaobídeš?

Športová čierno-biela taška na fotoaparát. Milujem monochromatizmus a športovú eleganciu, preto je pre mňa tento kúsok dokonalý.

Viac na www. www.ffmoda.sk

25. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: DJ/PR