Buďte v rovnováhe pomocou liečivých byliniek a kameňov

zdravysvet.sk
zdravysvet.sk
reklama:

BRATISLAVA 19. septembra (PR) – História byliniek siaha do dávnej minulosti a ich blahodárne účinky sú nezastupiteľné. Ľudia často zabúdajú na to, že práve bylinky tvoria stavebný kameň pri výskumoch a novinkách takmer všetkých liekov a dopujú sa radšej škodlivými tabletkami. Liečivé rastliny pomáhali bojovať ľuďom s rôznymi ťažkosťami a tento fenomén trvá až dodnes.

Nie vždy máme prístup k rôznym bylinkám hneď po ruke a preto dnes existuje pár internetových obchodov, v ktorých ich nájdete. Takýmto spôsobom si môžete kúpiť rôzne liečivé bylinky a to nie len miestne, ale aj bylinky z Himalájí, Číny či Brazílskych pralesov.

zdravysvet.sk
Sila vzácnych kameňov

Okrem liečivých byliniek majú podobnú moc aj liečivé kamene. Liečivé kamene pútajú pozornosť nielen svojim tvarom a farbami ale aj účinkami na ľudské zdravie, či už duševné alebo fyzické. Môžete ich nájsť nie len vo forme typických kameňov, ale aj vo forme náramkov, náhrdelníkov alebo prsteňov. Aj takouto formou ich môžete mať stále pri sebe.

Už dávno ľudia verili, že moc liečivých kameňov pomáha zachovať duševnú rovnováhu a chrániť tak telo aj ducha pred možnými nástrahami. Je tomu tak aj dnes, kedy vás môže aj takýto kamienok chrániť, kdekoľvek sa nachádzate.

Matuzalem – zázrak mladosti a večnej sily

Hovorí vám niečo slovo Matuzalem? Matuzalem je unikátny flavonoidový komplex, ktorého účinky sú fenomenálne. Ide o špeciálny objav molekuly nazývanej aj „molekula života“. Matuzalem zabezpečuje elimináciu toxických látok v organizme, a spolu s jeho ďalšími vlastnosťami dokáže zabrániť vzniku niektorých nádorových, onkologických alebo neurodegeneratívnych ochorení.

Okrem toho má omladzujúci a detoxikačný efekt, vďaka čomu sú vnútorné orgány a bunky v rovnováhe. Následkom toho vyzeráme mladšie, cítime sa lepšie a dokážeme podať omnoho vyšší výkon. Všetky tieto a podobné produkty nájdete aj v internetovom obchode zdravysvet.sk, ktorý je dostupný pre každého.

19. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR