Burlivák Ozzy Osbourne sa kajá, trápi ho svedomie

56. ročník cien Grammy
Ozzy Osbourne SITA/AP
reklama:

Spevák kapely Black Sabbath dlhé roky bojoval so závislosťou od drog aj alkoholu.

Britský hudobník Ozzy Osbourne si myslí, že bol zlý otec aj manžel. Spevák kapely Black Sabbath si v roku 1982 vzal za manželku Sharon Arden, s ktorou má potomkov Aimee, Kelly a Jacka. Predtým bol ženatý s Thelmou Reese, s ktorou vychovával tri deti, pričom syna Elliota si muzikant adoptoval. Osbourne dlhé roky bojoval so závislosťou od drog a alkoholu.

Bol som zlý otec, ako manžel som sa správal hanlivo a mal som ego veľké ako India. Strávil som niekoľko desaťročí ako absolútny idiot. Prežil som veľa sklamaní, polovicu z nich si ani nepamätám, no na vrchole toho všetkého sú manželky a deti. Je zbytočné, aby som sa im ospravedlňoval. Nedokážem to povedať toľkokrát, aby to stačilo,” uviedol 65-ročný Osbourne v rozhovore pre britský denník Daily Mail.

Ozzy Osbourne sa preslávil ako spevák spomínanej heavymetalovej kapely Black Sabbath, ktorá vznikla v roku 1968 v Birminghame. V roku 1978 im vyšiel album Never Say Die!, po ktorom Osbourna zo skupiny vyhodili pre alkoholovú a drogovú závislosť. Ďalší radový štúdiový počin s Black Sabbath vydal až vlani. Nahrávka, ktorá debutovala na prvej priečke UK Chartu, má názov 13.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a z archívu agentúry SITA.

10. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA