Býk – horoskop na rok 2015

býk, znamenia, horoskop, zvieratník, zverokruh
Thinkstock
reklama:

V roku 2014 sa vás Saturn snažil brzdiť, v tomto roku vás však čaká veľa bezstarostných dní. Pozor ale na toto.

Láska a rodina

Začiatok tohto roka nebude príliš podľa vašich predstáv. Vaše vzťahy sa v minulom roku dosť skomplikovali a vám sa nedarí nájsť únikovú cestu z bludiska. Aj keď vás planéta Saturn už nebrzdí a cítite sa viac bezstarostne, stále ste neodstránili ten hlavný problém, ktorý vás ťaží už dlhšiu chvíľu. V roku 2015 váš vzťah prejde veľkou skúškou a veľké city čakajte až v druhej polovici roka. Na obzore je nový muž, ktorý vám prinesie veľa pozitívnych zmien. A všetko hovorí pre to, že s ním šťastne vstúpite do nového roka.

Zdravie

V zimných mesiacoch bude oslabený váš imunitný systém, preto vám hrozí chrípka či prechladnutia. Taktiež vás v tomto roku môžu ohroziť dedičné ochorenia, nepodceňte preto preventívnu prehliadku. Už dlhší čas vás trápi aj bolesť chrbtice a únava. Sama cítite, v čom spočíva jej pôvod, preto s príchodom jari absolvujte vnútornú očistu. Tá by mala predchádzať aj tej citovej. Ak sa zbavíte tiarch z minulosti, zlepší sa aj vaše zdravie. Skúste odpustiť a vykročiť vpred.

Práca a peniaze

V tomto roku spoznáte tie správne kontakty a bude to práve muž, ktorý rozkýva vašimi citmi a zároveň vám pomôže napredovať vo vašej pracovnej kariére alebo nájsť nové zamestnanie. Pre zadané môže tento neznámy (alebo známy a doteraz nepovšimnutý) znamenať vážnu hrozbu pre ich súčasný vzťah. Záleží len na vašom rozhodnutí, ktorou cestou sa budete uberať v nasledujúcom roku 2016.

19. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod